Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiciok

Admin
 • Content Count

  5048
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo np nie zamontujesz tam drabinki do regulacji długości?
 2. Szukam chesta o następującej specyfikacji: -insert na 4 magi M4, na nim palsy -całkowita szerokość ok. 12 komórek, wysokość 3 rzędy -proste (bez wypełnień) szelki typu X z gumkami/taśmami na kable -kolor najlepiej RG, ale wszelakie oliwki i inne zielone też wchodzą w grę -obojętnie czy laser czy zwykłe taśmy Generalnie szukam jakichś alternatyw dla: -Hussar Skirmish z dodatkowymi panelami (wycofali go z oferty) -Direct Action Tempest (po zdjęciach wydaje się mieć za mało stabilny przód z racji podzielenia wbudowanych kieszeni na 2 mniejsze, szelki są typu H, a nie X) -Red
 3. Po prostu zalej gwint najmocniejszym klejem jaki znajdziesz? I nie klejem na gorąco, bo on to raczej szybko puści.
 4. Potwierdzam, zwalniacz powinien być na sprężynce, a do góry powinien go pchać tylko podajnik z magazynka, jak skończą się kulki.
 5. http://wmasg.com/pl/auction/
 6. Dzięki za odpowiedzi. Skłaniam się raczej w kierunku DYTACa. W ARESie średnio widzi mi się dopłacanie za bajerancki mosfet (ok, burst jest fajny, ale jako osobny tryb, a nie zamiast semi lub auto). Obczaję jeszcze G&G, może akurat znajdę coś ciekawego.
 7. Ktoś się orientuje, czy wszystkie repliki tej firmy mają szybką zmianę sprężyny, czy tylko model PDW?
 8. Z tego co widzę, to jeszcze E&L i Arcturus (nie wiem czy wszystkie modele). Przy czym ICS, Katana i wszelakie PTW mnie nie interesują zupełnie. Także zostają na placu boju: -Arcturus -Ares -Dytac -E&L Na szkielet Retro mimo wszystko szkoda mi kasy, mam już CNC w jednej replice i raczej nie będę potrzebować w drugiej.
 9. Hej, Trochę wypadłem z obiegu, więc pytam - jest na rynku cokolwiek z ARów z szybką zmianą sprężyny (bez wyciągania GB z body) oprócz Szpetny? Bo jak widzę takie zdjęcia to raczej nie kupię tej ostatniej :-DDD Chodzi mi o repliki ze standardowymi częściami, także wynalazki w stylu Modify XTC odpadają.
 10. Można ograniczyć zakres częstotliwości z poziomu softu.
 11. Nie chce mi się odklejać nóżek żeby odkręcić pcb :maniak_jezyk: Ale masz tutaj dość czytelną fotkę z internetów: http://svc.dxcdn.com/upload/reviewpicture/201210/3d7dc9a1-d005-48c7-9869-f04edb0a17a6.jpg
 12. Temat o VSR: http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/ Temat o SW-04: http://forum.wmasg.pl/topic/108516-oficjalny-sw-04-m24-snow-wolf/ Cała problematyka tuningu jest tam doskonale opisana. PS. Pisz czytelniej.
×
×
 • Create New...