Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiciok

Admin
 • Content Count

  5042
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szukam chesta o następującej specyfikacji: -insert na 4 magi M4, na nim palsy -całkowita szerokość ok. 12 komórek, wysokość 3 rzędy -proste (bez wypełnień) szelki typu X z gumkami/taśmami na kable -kolor najlepiej RG, ale wszelakie oliwki i inne zielone też wchodzą w grę -obojętnie czy laser czy zwykłe taśmy Generalnie szukam jakichś alternatyw dla: -Hussar Skirmish z dodatkowymi panelami (wycofali go z oferty) -Direct Action Tempest (po zdjęciach wydaje się mieć za mało stabilny przód z racji podzielenia wbudowanych kieszeni na 2 mniejsze, szelki są typu H, a nie X) -RedRiver Midi (za wysoki o 1 rząd, mieści tylko 3 a nie 4 magi) Cena powiedzmy max. 600zł, chociaż to nie jest sztywna granica. Na pewno odpada prawie 800zł jakie chcą za DA. Znajdzie się coś takiego w czyjejś ofercie, czy tylko customy?
 2. Po prostu zalej gwint najmocniejszym klejem jaki znajdziesz? I nie klejem na gorąco, bo on to raczej szybko puści.
 3. Potwierdzam, zwalniacz powinien być na sprężynce, a do góry powinien go pchać tylko podajnik z magazynka, jak skończą się kulki.
 4. http://wmasg.com/pl/auction/
 5. Dzięki za odpowiedzi. Skłaniam się raczej w kierunku DYTACa. W ARESie średnio widzi mi się dopłacanie za bajerancki mosfet (ok, burst jest fajny, ale jako osobny tryb, a nie zamiast semi lub auto). Obczaję jeszcze G&G, może akurat znajdę coś ciekawego.
 6. Ktoś się orientuje, czy wszystkie repliki tej firmy mają szybką zmianę sprężyny, czy tylko model PDW?
 7. Z tego co widzę, to jeszcze E&L i Arcturus (nie wiem czy wszystkie modele). Przy czym ICS, Katana i wszelakie PTW mnie nie interesują zupełnie. Także zostają na placu boju: -Arcturus -Ares -Dytac -E&L Na szkielet Retro mimo wszystko szkoda mi kasy, mam już CNC w jednej replice i raczej nie będę potrzebować w drugiej.
 8. Hej, Trochę wypadłem z obiegu, więc pytam - jest na rynku cokolwiek z ARów z szybką zmianą sprężyny (bez wyciągania GB z body) oprócz Szpetny? Bo jak widzę takie zdjęcia to raczej nie kupię tej ostatniej :-DDD Chodzi mi o repliki ze standardowymi częściami, także wynalazki w stylu Modify XTC odpadają.
 9. Można ograniczyć zakres częstotliwości z poziomu softu.
 10. Nie chce mi się odklejać nóżek żeby odkręcić pcb :maniak_jezyk: Ale masz tutaj dość czytelną fotkę z internetów: http://svc.dxcdn.com/upload/reviewpicture/201210/3d7dc9a1-d005-48c7-9869-f04edb0a17a6.jpg
 11. Temat o VSR: http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/ Temat o SW-04: http://forum.wmasg.pl/topic/108516-oficjalny-sw-04-m24-snow-wolf/ Cała problematyka tuningu jest tam doskonale opisana. PS. Pisz czytelniej.
 12. Gwoli ścisłości, to zintegrowana antena i 0,5W i tak nic nie da, skoro radio zapewne nie ma homologacji jako PMRka. IMHO nie warto.
×
×
 • Create New...