Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiciok

Admin
 • Content Count

  5040
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po prostu zalej gwint najmocniejszym klejem jaki znajdziesz? I nie klejem na gorąco, bo on to raczej szybko puści.
 2. Potwierdzam, zwalniacz powinien być na sprężynce, a do góry powinien go pchać tylko podajnik z magazynka, jak skończą się kulki.
 3. http://wmasg.com/pl/auction/
 4. Dzięki za odpowiedzi. Skłaniam się raczej w kierunku DYTACa. W ARESie średnio widzi mi się dopłacanie za bajerancki mosfet (ok, burst jest fajny, ale jako osobny tryb, a nie zamiast semi lub auto). Obczaję jeszcze G&G, może akurat znajdę coś ciekawego.
 5. Ktoś się orientuje, czy wszystkie repliki tej firmy mają szybką zmianę sprężyny, czy tylko model PDW?
 6. Z tego co widzę, to jeszcze E&L i Arcturus (nie wiem czy wszystkie modele). Przy czym ICS, Katana i wszelakie PTW mnie nie interesują zupełnie. Także zostają na placu boju: -Arcturus -Ares -Dytac -E&L Na szkielet Retro mimo wszystko szkoda mi kasy, mam już CNC w jednej replice i raczej nie będę potrzebować w drugiej.
 7. Hej, Trochę wypadłem z obiegu, więc pytam - jest na rynku cokolwiek z ARów z szybką zmianą sprężyny (bez wyciągania GB z body) oprócz Szpetny? Bo jak widzę takie zdjęcia to raczej nie kupię tej ostatniej :-DDD Chodzi mi o repliki ze standardowymi częściami, także wynalazki w stylu Modify XTC odpadają.
 8. Można ograniczyć zakres częstotliwości z poziomu softu.
 9. Nie chce mi się odklejać nóżek żeby odkręcić pcb :maniak_jezyk: Ale masz tutaj dość czytelną fotkę z internetów: http://svc.dxcdn.com/upload/reviewpicture/201210/3d7dc9a1-d005-48c7-9869-f04edb0a17a6.jpg
 10. Temat o VSR: http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/ Temat o SW-04: http://forum.wmasg.pl/topic/108516-oficjalny-sw-04-m24-snow-wolf/ Cała problematyka tuningu jest tam doskonale opisana. PS. Pisz czytelniej.
 11. Gwoli ścisłości, to zintegrowana antena i 0,5W i tak nic nie da, skoro radio zapewne nie ma homologacji jako PMRka. IMHO nie warto.
 12. http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/
 13. Przed ew. kupnem polecam mieć na uwadze, że te kamizelki mają rozmiary, i to dość istotnie się od siebie różniące.
×
×
 • Create New...