Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zacinanie,przegrzewanie ask024p


Recommended Posts

wiam mam od niedawna problem z moim ak od APS, chodzi głównie o to że na naładowanej batce 9.6v 1500 mAh Firefox ak się po prostu zacina podczas strzelania na semi w połowie naciągania sprężyny stoi i jak jeszcze raz nacisnę spust to naciągnie jeszcze bardziej i tak z 3 razy żeby wystrzelił,albo wogule nie reaguje.Dziś podczas strzelania na auto bo z tym problemu nie ma,strasznie się nagrzał że aż się bezpiecznik zaczął się topić a mam jak w samochodzie "25" dokładnie,więc nie wiem dlaczego tak się dzieje a karabin jest zasadniczo nowy kupiony w grudniu zeszłego roku,byłem z nim na ok 5 strzelankach do 3 strzelanki problemu nie było,na 4 strzelance zaczął się zawieszać ale nie przegrzewać,myślałem że to przez BB ale nie bo to samo byłem kiedy go zdemontowałem, na 5 odmówił posłuszeństwa po 2 rundach które trwały nie całe 2 godziny w których oddałem z 20 strzałów przy tym się zacinał, a dziś poprostu rozgrzał się jak piekarnik... z góry dzięki za pomoc w tym problemie :)

Link to post
Share on other sites

batka raczej robra jest

 

naładowanej batce 9.6v 1500 mAh Firefox

 

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz...

 

Trzeba bedzie chyba na forum zrobic wieeelkie ogloszenie mowiace o tym ze APS to g.... Odsylaj czym predzej na gwarancje i modl sie zeby Ci ja przyjeli.

 

Pozdrawiam, G^.

Link to post
Share on other sites

A teraz Varrior (albo kondzior jak wolisz ;) ) napisze co o tym sądze.

 

Pisałem ci kupe czasu; BIERZ CYME. A tobie nawciskali gdzieś kitu że APS to dobra replika i ją wziąłeś. Masz teraz z nią problem? Proponuje puknąć się kolbą w łeb, bo do inteligentnych nie należysz. Wiem bo niestety cię poznałem.

Link to post
Share on other sites

panie grawen w tym APS żeby zdemontować BB to pod pokrywą wykręcasz 3 śrubki i zdejmujesz bez problemów, proponuje olać użytkownika pod nazwą Vault13 bo to jest nie stabilne emocjonalnie dziecko....

 

jak się dowiedziałem to w gb są duże opory tylko nie wiadomo dlaczego i w każdej replice może się to zdarzyć chyba że jest gazowa to nie...

Link to post
Share on other sites

Wszystkie osoby które mają APS-a mają z nim jakiś problem. Sam widziałem 2 przykłady, ten jest 3. Proponuje by zrobić listę replik które są poprostu niedopracowane i strzelić taką listę gdzieś w widocznym miejscu na forum by kolejni "zieloni" gracze tacy jak Varrior się nie nabierali na gadki ludzi ze sklepów którzy namolnie przekonują że APS są lepsze od cymy i boya tylko po to by opylić swoje stosy tych replik ;)

 

Panie "Varrior", pozwole sobie puścić twój komentarz koło uszu z racji tego że bardziej tyczy się ciebie. Widać to najbardziej po twojej "poprafnej płisowni" ;)

Link to post
Share on other sites

panie Rakoczy powiem tak jak masz zamiar się wymądrzać to se daruj bo ja oczekuje pomocy i sam zadziwiasz swoim intelektem,od kiedy akumulatory powinno ładować minimum 10 godzin , ładowanie dla akumulatora jest maxymalnie 6 godzin a nie 10jak to ty mówisz,poprawną pisownią to ty gardzisz,a nie ja bo uważasz za lepszego od ciebie.Ja się kłócić z tobą nie mam zamiaru bo nie jesteś na moim poziomie.

 

oczekuje odpowiedzi od innych użytkowników którzy mi pomogą rozwiązać ten problem.

Link to post
Share on other sites

6 godzin to możesz sobie swój akumulator 800 mAh od APS-a ładować, jak masz akumulator 1500 czy 2000 mAh to ładujesz minimum 10 godzin. Może to również zależeć od ładowarki, ale to inna magia ;)

 

Nie jesteś na moim poziomie... ;) heh, dobre :) A wiesz chociaż że taki cytat działa w dwie strony ? :P

 

Wracając do tematu - Zrozum człowieku że może być XXX powodów. Tłok, łożyska, silnik, batka itd. itp. Nawet jeśli rozbierzesz gearbox to możesz już tego syfu nie złożyć spowrotem i tak czy siak wylądujesz z tym w serwisie.

 

Wyślij to do taiwana na gwarancji albo do cytadeli bo tam tak chwalą te ""Apeesy".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...