Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka pytań...


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jestem bardzo zielony w ASG, także chciałbym zapytać o kilka rzeczy :)

 

1. Czy bateria, która jest w pudełku repliki, jest już naładowana, czy trzeba ją ładować?

2. Ile trzeba ładować? Oglądałem prezentację zakupionej przeze mnie repliki M4A1 R.I.S., i gościu mówił że podczas pierwszego ładowania 5h, a potem już tylko 3h.

3. Który magazynek jest bardziej opłacalny? Planowałem zakupić 2 dodatkowe Low-Cap, ale nie wiem czy lepiej wywalić ten z repliki i kupić High-Cap.

4/5. Maska... Czy opłaca się ją kupić? Jak ją testował, to siatka była wgnieciona po teście (AK47 430 FPS). Opłaca się dokupić do niej jakieś gogle, czy do gry wystarczą mi okulary z repliki?

6. Co to jest CQB?

7. 0,7 dżula to ile mniej więcej FPS-ów?

 

Dziękuję za odpowiedź na te wszystkie pytania :)

Pozdrawiam.

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

1. Trzeba naładować.

2. Wywal replikę z baterią w cholerę, albo odeślij i poproś o zwrot pieniędzy.

3. Do tej repliki nie można kupić dodatkowych magazynków.

4/5. Maska t kupa, gogle również. Okulary z zestawu nie nadają się do niczego. Kup na allegro uvex I-vo.

6. CQB t skrót od Close Quarters Battle, tj walka na niewielkich odległościach.

7. J to jednostka mocy, a FPS prędkości. Niestety z fizyki jestem łomem, więc tego nie przeliczę.

Link to post
Share on other sites

To ja może spełnię moją role ;D

 

OKULARY DODAWANE DO REPLIK NIE NADAJĄ SIĘ DO NICZEGO!

 

Należy kupić okulary lub gogle firm: Bolle, ESS, ewentualnie Uvex, jednak TYLKO MODELE OCHRONNE (te firmy produkują też nie-ochronne okulary/gogle) i KONIECZNIE PRZESTESTOWAĆ z najmocniejszej dostępnej repliki z jakichś 30cm (dobrze, żeby replika miała te 500fps minimum).

 

A teraz mniej ważne, odnośnie repliki: to nie replika, tylko najogólniej mówiąc syf. Możesz liczyć na zasięg max 10m i żywotność rzędu 400 strzałów. Po tylu strzałach replika zepsuje się i będzie nie do naprawienia. Odeślij to i za zwrócone pieniądze kup shotguna ze Zbrojowni oraz dobrą ochronę oczu.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Troszkę mnie to zniechęciło do posiadania tego karabinku... Co w związku z tym? Chciałbym M4 za max 200zł, bo to jest mój fundusz. Czy ktoś wie gdzie mógłbym taki dostać?

 

Teraz inna sprawa. Ten sam koleś, sprzedaje CM.022 i Glocka 26 (P.698+) za cenę 130zł. Opłacałoby się to kupić?

 

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

Troszkę mnie to zniechęciło do posiadania tego karabinku... Co w związku z tym? Chciałbym M4 za max 200zł, bo to jest mój fundusz. Czy ktoś wie gdzie mógłbym taki dostać?

 

Teraz inna sprawa. Ten sam koleś, sprzedaje CM.022 i Glocka 26 (P.698+) za cenę 130zł. Opłacałoby się to kupić?

 

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Zwróć mu go i zażądaj zwrotu pieniędzy, masz prawo zwrotu do 10 dni od zakupu repliki,za 200 zł emka to Tylko w Erze,emka dopiero od 500 zł od A&K.

To też jest shit nie kupuj tego dalej rzucisz niż strzelisz,tak jak ci mówiłem oddaj to jak najszybciej jak się da.

 

A tak w ogóle :google: nie boli.

Link to post
Share on other sites

Tak jak koledzy wcześniej pisali, nie dostaniesz porządnej repliki w dobrym stanie za 200zł, do 300zł możesz już upatrzyć sobie AK Cymy bądź MP5 Galaxy czy JG, co do M4, odradzam ci Boyi, JG, najlepiej zapatrywać się na AK / CA / TM - wiadomo że ceny są jakie są ale lepiej jest przyzbierać i mieć coś porządnego niż wyrzucić 2-3 stówy w piach na "karabinkach" "asg" "sklepu" tanie-militaria.pl.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...