Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mamy dobry teren gdzie można sie w to troche pobawić, chodzi mi o schodzenie z budynków itp. Odnośnie tego mam pytanko:

 

Nie mam pojęcia w jaki sprzęt zainwestować, co mi jest potrzebne na początek i ile to będzie kosztować?

 

Pozdrawiam i prosze o pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

jesli nie masz pojecia to tego nie rob.

wspinaczka (w tym miejska) to nie przelewki i mozesz sie zabic albo zostac kaleka.

jak Ci zalezy na wykorzystaniu terenu zapisz sie do odpowiedniego klubu i naucz poslugiwac odpowiednim sprzetem, wtedy bedziesz wiedzial co kupic.

Link to post
Share on other sites

Salve. Sam zajmuję sie trochę wspinaczką i muszę przyznać całkowitą rację Navyseal'owi. Ale, żebyś wiedział na co się szykujesz, to nie licząc kosztów szkolenia, może być za około 2000-3000. Nie powiem Ci dokładnie, bo wspinałem się na obozach wspinaczkowych, a teraz, to tylko na poznańskich ściankach... :)

Link to post
Share on other sites

podstawowego + najlepiej kursu, ew. spotkania (kilka h) z kims kto ma pojecie o alpinistyce miejskiej... budynki i scianka to dwie rozne rzeczy...

mam troche materialow na ten temat ale teoria to za malo, liczy sie prawktyka (i wlasne zdrowie i zycie :?)

 

a codo przydatnosci w ASG to HGW ale watpie... wszystko zalezy w jakiej ekipie i w jakim terenie gracie

Link to post
Share on other sites

Do Krakowa mam troche daleko. Mieszkam w Ostródzie koło Olsztyna.

 

A może i macie racje, u nas na terenie są 2 może 3 budynki gdzie można stosować wspinacze miejską. Tylko jeżeli to sie umie to dodatkowa frajda dla nas samych, a i moze czasami sie przydać.

Link to post
Share on other sites

Jak możecie to podajcie mi linki do stron gdzie znajde przyładowe ceny i opis do czego dany sprzęt służy. Jak chcecie to sami mi opiszcie :) Nie wiem czy to pisaliście ( o tej rzeczy ) , ale czy jest coś takiego, że można w połowie liny sie zatrzymać i sie nie spadnie :D ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...