Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Foka

Zasłużony
 • Content Count

  7,833
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

28,669 profile views
 1. Ja w piwnicy wykułem dziurę, Mosina zawinąłem w szmaty, a później zalałem to betonem. Hehehehe sejf wielkości mikrofalówki za 900+ zł. Faktycznie "dobra" opcja ;)
 2. Używałem ostatnio Chrono R2A i mogę szczerze polecić. Poaje dużo danych, liczy statystki zliczonych strzałów i factor IPSC :) Dla mnie problemem było, że inne chrona nie widziały zielonych pocisków, w tym nie było najmniejszych problemów.
 3. I sprawdzi językiem? :) Do kolby i MP5 palnej mam dostęp niemal na co dzień. Nie jest to stal, ale jak sprawdzić co to? Jeśli mnie oświecisz, to sprawdzę.
 4. Tak na szybko. Ja na WPA Gda nie narzekam - szybko miło i przyjemnie. Żyj i daj żyć innym - chcą kwity, które nie są dla Ciebie problemem - daj. Oni będą mieli pełną teczkę, a Ty szybko pozwolenie. Chcesz się kopać z koniem? Proszę bardzo, pewnie nawet wygrasz... za 2 lata w sądzie którejś-tam instancji. "A wystarczyło donieść dwa kwity". Zanim wystąpisz o sportowe wystartuj w jak największej ilości dyscyplin - tarczowe, IPSC, 3gun, trap, skeet itd. Choćby raz, ale za każdy start dodatkowa sztuka w kwitach. Później nikt tego nie wymaga, byle przedłużać Licencję PZSS. Tak jak powiedzia
 5. Na pewno nie jest to stal, ale nie wiem co.
 6. 6 mm nie ma znaczenia. Gówno dotyczy modeli, które używają amunicji 9 mm PAK, a mają przekrój lufy 6 mm.
 7. Mogę. Poszukaj na forach poświęconych broni palnej.
 8. Heloł, jakoś tak wyszło :)
 9. Policja może se stać. Były już decyzje rzeczoznawców i orzeczenia sądów w takich sprawach i aktualnie Zoraki czy P99 nie są bronią. Aczkolwiek policja robi wszystko aby zmienić obowiązujące przepisy i, mimo starań środowisk strzeleckich, może im się to udać. Jeśli zmiany wejdą w brzmieniu proponowanym przez KGP PAKi będą bronią palną, a osoby już je posiadające będą miały AFAIR rok na uzyskanie pozwolenia na nie. Także jeśli ktoś rozważa zakup lepiej się wstrzymać, jeśli już ktoś ma niech się modli, aby jednak zmiany nie weszły w życie.
 10. Nie napięcie, ale prąd ładowania. Zapytaj panią od fizyki o różnicę.
 11. Wooow a to coś nowego, nikt o tym nie słyszał, ani nie pisał!
 12. Wiem, że część airsoftowców strzela też większymi kulkami, to może kogoś zainteresuje. Kurs Instruktorów Sportu – Strzelectwo Sportowe oraz Kurs na licencję sędziego strzelectwa sportowego klasy trzeciej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego Uczestnicy kursu po zaliczeniu Egzaminu Końcowego otrzymują: - Uprawnienia instruktora strzelectwa sportowego. - Zaświadczenie o ukończeniu części ogólnej i specjalizacji instruktora sportu. - Licencję sędziego strzelectwa sportowego klasy trzeciej. - Zaświadczenie o ukończeniu kursu z zakresu pierwszej pomocy przedm
 13. Trudno Ci będzie, PTT Peltora to nie jest po prostu przycisk, ma tam sporo elektroniki. Różnią się nawet zestawy w systemie europejskim i z USA. Ale jeśli się upierasz to gdzieś mam gniazda montowane na kablu pasujące do Peltora. To jest standard radia/interkomu śmigłowców cywilnych, więc niestety nie są najtańsze.
 14. Zabawnie się ogląda osoby z 1-2 letnim doświadczeniem mówiące o tym, należy ograniczać dopływ nowych, żeby nie pojawiło się zbyt dużo przypadkowych ludzi :)
×
×
 • Create New...