Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepszy karabin asg do +/- 600 zł


Recommended Posts

jezeli szukasz czegos mocnego wytrzymalego i porecznego polecam Gienie G 36 C od Cymy wersja od cymy jest lepsza niz SRc bardziej wytrzymala wykonana z lepszych materiałów. kupisz ja za okolo 580-600zl ;) Polecam nadaje sie do walki w pomieszczeniach , lesie itd. niezly zasieg z 50m spokojnie mozna jeszcze kogos zdjac i niezla moc okolo 420 fps + solidne wykonanie jest warta tej ceny pozdr

 

Akurat to się raczej wzajemnie wyklucza.

Czyli pomieszczenie i 420 fps :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Akurat to się raczej wzajemnie wyklucza.

Czyli pomieszczenie i 420 fps :bialaflaga:

 

 

chodzi mi o to ze jest to dosc mala bron a wiec poreczna , duza moc nie ogranicza uzywania jej w pomieszczeniu ;) ale jak mysle kolega raczej bedzie sie strzelal w lasach czekam jeszcze na odpowiedz gdzie bedziesz sie strzelal wtedy bede mogl bardziej sprecyzowac swoja odpowiedz

Link to post
Share on other sites

Zależy z kim się strzelasz, oberwałem, ale akceptowałem takie zasady. Specjalnego uszczerbku na zdrowiu na razie brak, więc nie demonizuję. Jednak na oficjalnych spotkaniach limity obowiązują. Co do CM.040 - dwa dni temu zamontowałem gumkę Systemy (Energy), dzisiaj przestrzeliwuję, różnica w lataniu spora, żeby nie powiedzieć gigantyczna. Podejrzewam, że po zamontowaniu preclufy zasięg i precyzja strzału będzie bardziej niż zadowalająca.

Nowa Cymka ma bardzo ładny stosunek ceny do jakości, jak dorobię kilka kosmetycznych pierdół będzie już absolutnie miodzio.

Link to post
Share on other sites

Czyli prawdopodobnie nie umiałeś korzystać z dodatków lub dodatki były syfne. Oczywiście jest też trzecia możliwość, że jesteś jedną z tych wyjątkowych Osób, którym lepiej celuje się przez muszkę i szczerbinkę AK niż przez kolimator, jednak ta opcja jest najmniej prawdopodobna.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...