Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ALABASTER

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 1. ALABASTER

  Zegarek

  G-SHOCK 12 lat używałem DW-9000 (raz wymieniona bateria - padł w końcu jakiś moduł). Teraz od dwoch lat jadę na DW-9052. Z tym ze ja uważam, że zegarek ma wskazywać czas i nie wymagać zdejmowania go do czegokolwiek ;-)
 2. W stoku wystarczające całkowicie będzie lipo 7,4.
 3. Nie masakrator. Ale jak stok to za mocna batka.
 4. Robiłeś coś z tą cymką czy stock ?
 5. @bartek6622 Do speca masz blisko - na bilet wydasz tyle co za przesyłkę a sobie przymierzysz na miesjcu Uvex Ja osobiście z tanich okularów polecę G&G białe lub G&G żółte. Mam, używam, sprawdzałem wielokrotnie.
 6. Jak chcesz wygodnie i ładnie - nie kupuj tego ! Zbyt ciasne buty też da się założyć ale ... Edit: Poprawnie ta broń nazywa się tak jak ją nazwałeś. AK47 a AK74 to dwie różne sprawy - niby podobne ale nie takie same ...
 7. @otix96 - litości. Od kiedy u Krakmanów można kupić kulki G&G że o Madbull nie wspomnę :zastanawia: . Ładowarka jest średnia tylko wśród tych złych. A bateria jest do niczego - w sensie że nie wejdzie mu do repliki. Co do kulek - masz preckę ? Jeśli nie to P&J mogą być.
 8. Jak znajdziesz podziel się wiedzą ;) .
 9. Szkoda kasy. Bierz 028 i baw się dobrze. Kasę którą wydasz na korpus odłóż na kolejną replikę ;). Z czasem wymienisz 028 na jakąś replikę od razu full metal.
 10. Kolego. Najpierw sprawdź. Później neguj. Tak będzie lepiej i zdrowiej dla wszystkich. To są strzelanki TYLKO dla nieletnich - każdy jest z opiekunem. Ale pewnie - lepiej się na wszystkich wypiąć i tylko negować niż cokolwiek zrobić ... Edit: Link
 11. U nas od czasu do czasu są organizowane strzelanki 12+. Poszperaj w swoim regionie - może ktoś takie coś organizuje.
 12. Brzmi bardzo ciekawie. Ale niestety za wcześnie aby mógł z pełną odpowiedzialnością zadeklarować obecność. Czy 16.06 to nieprzekraczalny termin zapisów ? Czy można zapisać się i dokonać wpłaty do 22.06 ?
 13. Mam takowa od ponad 3 lat i jest ok.
×
×
 • Create New...