Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 do 500 zł


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj zamówiłem na zbrojowni m4 A&K. Dzisiaj rano do mnie zadzwonili ,że już wysłali. Więc powinna jutro być.

 

Edit: Wydaje mi się że mu chodziło o to że porównując te najlepsze firmy vs. Boyi ... są o niebo lepsze i że wtedy przekona się że Boyi to "szit" imo iż działa.

Edited by mors27
Link to post
Share on other sites
Guest HapTI

Nie mówię, że szit, ale chodzi mi o to, że nisko budżetowe eMki są tylko na pokaz. Cena eMki, która strzela dobrze i się szybko nie psuje to wydatek ponad kafelka.

 

Sam się dużo nie znam, ale moją opinię podzieli większość ludzi. Sam już to przerabiałem i wiem, że taniej emki nie ma co szukać. Lepiej kupić kałasza z cymy (028), który kosztuje ~340zł, a strzela lepiej i jest ciężki do zajechania, przy czym sam się rzadko psuje.

Link to post
Share on other sites

Te emki od Boya opłaca się kupić na aukcjach GunFire jak to powiedział Tomek.

Ostatnio poszła za 300 zł emka od Boya a w sklepie jest za 500, więc gdybym miał kupować emke od boya to tylko z licytacji GunFire, zawsze 200 zł zostanie jakby się coś spieprzyło.

Dobrze kolega powiedział,że Boyi to loteria Dezerter za nim kupisz replikę poczytaj o niej !

Mors dobrze zrobiłeś,że kupiłeś tego A&K lepsze ma bebechy niż Boyi

Kłopoty zaczną się gdy Dezerter wystrzelasz około 4 tyś kulek na twoim miejscu bym to oddał póki możesz.

Link to post
Share on other sites

Mors masz prawo oddać replikę w ciągu 10 dni od daty zakupu czyli możesz jeszcze ją oddać :D

Mam Pytanie czy ty masz do tego porządną ładowarkę, mam nadzieję że jakiegoś kitu nie zrobiłeś i nie kupiłeś jakieś zwykłej ładowary tylko mikroprocesorową

Batki z Firefoxa niby wadliwe są ale nie wiem czy to prawda

Link to post
Share on other sites

Nie słyszałem, żeby FIREFOXy były wadliwe, choć na pewno nie jest to bateria z najwyższej pólki. Kupiłem zwykłą batkę i nie wiem co za różnica i w czym jest problem, bo kosztowała 20zł ładuje batkę w 2,5h. Więc jaka jest różnica, jeśli mikroprocesowa kosztuje 100-200zł. Tak wiem, że moją nie moge rozładować baterii, ale są jakieś większe różnice?

Link to post
Share on other sites

Ni-MH firefox'a są ok, większośc osób korzystających z nich nie narzeka (w tym ja! hyhy ;F)

co do Li-PO zdania są podzielone

 

@mampytanie właśnie udowodniłeś że nie powinieneś nikomu doradzac

różnica jest w dokładności ładowania - stockowa ładowarka "nie wykorzystuje potencjału pakietu", czyli nie ładuje wystarczająco dokładnie. Poza tym, znacznie przyśpiesza ZNACZNIE zużycie się batki. Rób tak dalej - znajomy posiada aku FF i karmiąc ją tanią ładowaką, replika nie wyksztusi z siebie nawet jednego pełnego hi capa (~500kulek). Co gorsza, zwykła ładowarka kompletnie nie nadaje się do sformatowania akumulatora.

 

a sam to sprawdzilem w najbanalniejszy sposób:

-ładowanie stockowego akumulatora (9,6v, 1200maH) stockową ładowarką (oko 3 godziny) - wystarczy na około 800 strzałów

-2gie ładowanie mikroprocesorówka, ten sam akumulator (26 godzin) - wystrzeliłem ponad 1500 razy.

tak więc radzę zaopatrzyc się w mikroprocesorową ładowarkę, póki możesz jeszcze uratowac pakiet.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem to i wystrzelalem cała baterie... Moje pytanie brzmi ile mam ją ładować pierwszy raz ... Kolega mówił że pierwsze kilka razy trzeba ładować długo, a potem już normalnie.

 

Edit: Długo tzn. mówił że aż 24h.

Edited by mors27
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...