Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mampytanie

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Oj już nie rób takiego problemu. Nie będe tworzył specjalnie tematu. Może chociaż na pierwsze pytanie ktoś odpowie? Jka ktoś da radę to może też na drugie :) EDIT Sory wbiłem na profil brata.
 2. W tej cenie szukaj Cyma, JG, A&K, GFC i fajny jest też Mp5 Galaxy :)
 3. Każdy z tych będzie dobry, ale jeżeli gustujesz w KAŁACHAH to bierz coś od 040 w góre to będziesz na prawde zadowolony, a chyba dasz radę dołożyć jeszcze to 100zł.
 4. mampytanie

  m4

  Gdybym miał tyle kasy to kupiłbym M4 G&P z tuningiem LEVEL 1 i preclufą.
 5. Jest to przerobione M4 od JG, czyli chinol. Nie mówie, że JG jest złe, ale jeśli możesz trochę dołożyć to kup M4 KWA, a jeśli nie to poszukaj używek w komisie i na allegro. Można dostać G&p z 400-450 FPS, kolimatorem, preclufą, magazynkami i innymi pierdołami na alledrogo za 700zł. Sam dziś widziałem. W każdym razie, jeżeli ma to być coś z rodziny EMKOWATYCH to szukaj KWA, G&P, ICS, VFC i ew. G&G. Każde posłuży ci długo.
 6. To jet ten sam. Kupuj gdzie chcesz.
 7. Jest fajny, ale na taiwangun.com jest za 130zł
 8. HAHAHAHA!!! Chcę mieć zasięg 30-65m. Ja i koledzy mamy repliki za 500-3000zł i każdy z nas chciałby mieć 65m zasięgu.
 9. A ja jestem ciekaw tego AGMa, bo ma fajną cenę i jest oRISowany i ma 430 FPS, ale wiadomo, że to chińczyk. Wie ktoś coś może o nim?
 10. Jeśli nie przeszkadza Ci ABS'owy korpus to kup sobie ICS Universal w ABS'owej wersji za 699zł tak jak ja ;)
 11. A czy któryś z nich jest z Poznania? POTRZEBUJE SERWISANTA Z POZNANIA!!!
 12. Jestem pewien, że G36 od CYMY będzie OK, bo to w końcu CYMA! Co do M4 AGM to nie miałem z nim styczności niestety. Mało jest opinii o AGM, więc także jestem ciekaw.
 13. A jakie G36c? Jest ich mnóstwo. Dokładny model.
 14. gunfire.pl i taiwangun.com
×
×
 • Create New...