Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin i Pistolet


Recommended Posts

Polecamy poczytać tematy o replikach, jeśli nie jesteś pewny wyboru.

A co musisz dokupić, zastanówmy się... hmmm...

Gogle/okulary?

Kulki?

Akumulator i ładowarkę?

GrennGas?

Jakiś mundurek?

koniecznie butki?

Jakieś opo?

Nakolanniki i rękawiczki?

 

 

Wystarczy pomyśleć i wszystko jak na tacy masz podane ;-).

Link to post
Share on other sites
Guest HapTI

I jak na start to lepiej kup sobie tańszą replikę i zobacz, czy AS Ci odpowiada ;) Za mundur i inne potrzebne rzeczy trochę Ci wyjdzie (jak chcesz nowe to: mundur ~250zł, gogle 180, akumulator 100, ładowarka 100, green gas 40, kulki 30, buty 200, rękawiczki i nakolanniki 100 = 1000zł. Do tego jakaś kamizelka taktyczna/chińczyk. magazynki? dużo wchodzi)

Link to post
Share on other sites

Podłącze się pod temat dobre to bedzie na pistolet jest to cyma a to podobno dobry producent.Chodzi mi o to:

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-62-DESERT-EAGLE-CM-018A2-HOP-UP-BLOWBACK.html#projector_components_hidding

Sklep sobie odpuść wiele ludzi ma z nim problem,teraz na forum ludzie składają pozew zbiorczy przeciwko sklepowi.

Replika tak samo odpuść plastikowe bebechy rozpadną się po ok 1000 kulek.

:google: Nie boli,wszystko na forum pisze wystarczy poszukać

Link to post
Share on other sites

Sklep sobie odpuść wiele ludzi ma z nim problem,teraz na forum ludzie składają pozew zbiorczy przeciwko sklepowi.

Replika tak samo odpuść plastikowe bebechy rozpadną się po ok 1000 kulek.

:google: Nie boli,wszystko na forum pisze wystarczy poszukać

1000? i tak przesadziłes ;P

jak komuś wystarczy zasięg 5-10m i zerowa żywotnośc to możesz brac -.-

btw, blow back cholernie łatwo uszkodzic, dodatkowo nie można ciągnąc za zamek, to powoduje automatyczny rozpad repliki.

Link to post
Share on other sites

I jak na start to lepiej kup sobie tańszą replikę i zobacz, czy AS Ci odpowiada ;) Za mundur i inne potrzebne rzeczy trochę Ci wyjdzie (jak chcesz nowe to: mundur ~250zł, gogle 180, akumulator 100, ładowarka 100, green gas 40, kulki 30, buty 200, rękawiczki i nakolanniki 100 = 1000zł. Do tego jakaś kamizelka taktyczna/chińczyk. magazynki? dużo wchodzi)

Po co głupio radzisz? Chce na start wziąć coś konkretnego to niech bierze. Ja mu tylko uświadomiłem, że to początek wydatków, a chyba sam sobie potrafi podsumować?

Link to post
Share on other sites

@Tuksiak

Dzieki za rady ubiur mam juz skompletowany bardziej chodzilo mi o takie zeczy jak Akumulator, ładowarkę, GrennGas ;)

 

mundur, buty, okulary itd juz mam ;)

 

Ale jak możecie polecić cos lepszego niz to co podalem to prosze 1500 zl to pieniedze jakie chce wydac na karabin i pistolet a na reszte napewno znajde kase ;)

 

Ogolnie chodzi mi oto ze nie chce kupic czegos co fajnie wyglada tylko cos co jest dobre i nie rozwali sie po kilku razach a pytam sie dlatego bo na forum napewno jest wiele ludzi co sie bardziej zna niz ja i sprawdzili troche wiecej sprzetu ;)

 

Dzieki wszystkim za rady pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...