Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 po tuningu od Classic Army - czy warto?


Recommended Posts

Hej,

chciałem zapytać o opinie tych, którzy mają / mieli / znają tą replikę z CA, czy warto kupić coś takiego - http://allegro.pl/m4-ris-ca-tuning-full-zestaw-okazja-i1391705687.html

 

Wizualnie to totalnie mój "lider" wśród replik M4 (RISy, długa lufa, stała kolba i trochę stuffu na górze), rączkę taktyczną jedynie bym sobie podarowałem, ale zastanawiam się jak z technikaliami w CA sprawy się mają na takim osprzęcie? Zestaw wydaje się być dość bogaty i ma fajną walizkę, ale jestem ciekawy jak taki CA po tuningu może się mieć do stockowego G&P? Ma ktoś porównanie? Wiem, że to jest używka i jak to z używanym sprzętem może być OK, a może być nieciekawie, jednak należę do zwolenników kilku letniego Volkswagena (jeśli jest sprawny), niż nowego Chevroleta Aveo :)

 

Będę wdzięczny za jakąś opinię fachowców.

 

Hang

Link to post
Share on other sites

z tego co sie nauczylem na forach "przepłaciłeś, słabią mnie tacy ludzie co kupują taki sprzęt na allegro a po miesiącu im nie chodzi" etc. etc. :)

 

To jak się "naczytałeś" to nie udzielaj się jeśli nie masz bladego pojęcia o tym.

Myślę, że replika warta ceny. Dobre części wewnętrzne, o ile wierzyć opisowi. Niby te 2 lata ma, ale dużo części wymieniono. Jeśli nie chcesz ryzykować to kup nowe G&P z ASGShopu. Ja osobiście bym brał.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za opinię.

 

To jak się "naczytałeś" to nie udzielaj się jeśli nie masz bladego pojęcia o tym.

Myślę, że replika warta ceny. Dobre części wewnętrzne, o ile wierzyć opisowi. Niby te 2 lata ma, ale dużo części wymieniono. Jeśli nie chcesz ryzykować to kup nowe G&P z ASGShopu. Ja osobiście bym brał.

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał tego CA. Bardzo dobre części i osiągi (o ile opis jest prawdziwy), sporo było w niego włożone kasy. Widać, że jest zadbana (przynajmniej z zew.) i po tych dwóch latach użytkowania ma lekkie rysy i obtarcia, które moim zdaniem upiększają replike i dodają jej charaktery ;)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję również!

 

Ja bym brał tego CA. Bardzo dobre części i osiągi (o ile opis jest prawdziwy), sporo było w niego włożone kasy. Widać, że jest zadbana (przynajmniej z zew.) i po tych dwóch latach użytkowania ma lekkie rysy i obtarcia, które moim zdaniem upiększają replike i dodają jej charaktery ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...