Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle bez hełmu/kasku?


Recommended Posts

Ja mam obawy odnośnie okularów. Boję się, że seria kulek potrafiła by podbić okulary, a któraś kulka z kolei trafiła by w oko. Boję się też, że kulka mogła by wlecieć jakoś od tyłu czy boku. Czy spotkał się ktoś kiedyś z takimi sytuacjami? A co do koloru, to myślę, że jest istotny, jeśli rzuca się w oczy. Stajesz się wtedy łatwiejszym celem.

Link to post
Share on other sites

A co ci będzie przeszkadzała taka piaskowa oprawka, skoro i tak znacznie bardziej widoczna jest sama twoja twarz? (bo jestem na 90 % pewien, że całej twarzy nie zakrywasz, ba, większość airsoftowców prócz ochrony oczu nie stosuje żadnej osłony na twarz, malowanie gęby odpowiednimi farbami też jest raczej nieczęsto spotykane)

Zresztą, bez problemu można taką oprawkę pomalować skoro rzeczywiście działa jak wielka, jaskrawa i oświetlona neonem tarcza strzelnicza wisząca na naszej twarzy, choćby permanentnym markerem.

Co do gogli bez kasku/hełmu: można nosić, choć wygląda to dość dziwnie (takie połączenie żołnierza z narciarzem), choć to też jest zależne przede wszystkim od modelu gogli (niektóre wyglądają całkiem znośnie). A, no i gogle nie będą współpracowały z naszą głową tak dobrze jak z kaskiem: gumka ściskająca ważący niemało przedmiot, owinięta dookoła głowy może nieco przeszkadzać bądź irytować (w przypadku hełmu gumka od gogli wisi na hełmie a nie na łepetynie, dlatego nie przeszkadza)

Link to post
Share on other sites

Co do gogli bez kasku/hełmu: można nosić, choć wygląda to dość dziwnie (takie połączenie żołnierza z narciarzem), choć to też jest zależne przede wszystkim od modelu gogli (niektóre wyglądają całkiem znośnie).

Gogle Bolle X800 wyglądają całkiem dobrze bez kasku. Natomiast każde inne, robią z człowieka muchę - takie mam skojarzenia :icon_razz2:

 

A, no i gogle nie będą współpracowały z naszą głową tak dobrze jak z kaskiem: gumka ściskająca ważący niemało przedmiot, owinięta dookoła głowy może nieco przeszkadzać bądź irytować (w przypadku hełmu gumka od gogli wisi na hełmie a nie na łepetynie, dlatego nie przeszkadza)

Mógłbym trochę pospekulować na ten temat :icon_biggrin: Mi czasem bardziej przeszkadza właśnie gumka zwisająca na hełmie niż owinięta na łepetynie.

 

Pozdro :icon_biggrin:

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podobnie jak kolega nocone noszę gogle z maski JT. Głównie dlatego, że żadne anti-fogi (fabryczne, spryskiwacze czy domowe sposoby) nie mogły sobie poradzić u mnie z parowaniem, zainwestowałem w podwójne szybki. Częściej noszę czapkę z daszkiem bądź kapelutek od hełmu i jest ok, a swoją drogą w avatarze mam te ess co chcesz kupic wlasnie.

Edited by Cyrek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...