Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

po ostatniej strzelance jak zwykle robię mały przegląd repliki (czyszczę body, czyszczę lufę itp.) aż nagle patrze i myślę Ku*wa szkielet pękł :/

i takie zapytanie jest on pęknięty z przodu na końcu (na tej szyjce xD) przed pierwsza śrubka jak długo Jeszce mi wytrzyma bo narazie nie mam kasy żeby kupić nowy szkielet i jak jus zdobędę to jaki byście polecali mam replikę m16 czyli V.2 gearbox standard no i jakieś 410~420 fps ważne żeby był w miarę wytrzymały tak na ok 20~30k strzałów oraz umiarkowanie tani.

Link to post
Share on other sites

Jak jest małe pęknięcie to powinno trochę wytrzymać, lecz jak uzbierasz to kupuj od razu nowy szkielet. Nie możesz pisać w miarę wytrzymały na około 20~30k, bo tego tak się nie mierzy. Nawet wzmocniony może Ci pęknąć.

 

No i co u Ciebie znaczy "umiarkowanie tani"? Jak znajdziesz to bierz szkielet od SHS, albo Classic Army.

Link to post
Share on other sites

Wiec poszukałem niestety nic nie znalazłem od SHS nawet w Google :), znalazłem dwie CA które będą mnie interesować:

tu

tu

który lepiej kupić ten tańszy + łożyska czy droższy dodam ze jak już wymieniał bym szkielet GB to skusił bym się na kupno nowych zębatek w końcu nie wiadomo kiedy będę go otwierał ponownie :)

i tu następne zapytanie w jakie najlepiej firmy zainwestować żeby się nie rozleciały zbyt szybko :)

Link to post
Share on other sites

1. Od CA to nawet śrubek nie bierz. Mi ich szkielet pękł po 1 strzelance. Markowy chińczyk i do tego kiepskiej jakosci jak na chińczyka.

2. Jeśli chcesz kupić jakiś szkielet to weź JG albo elementa. Są tanie i łatwo dostępne.

3. Nie sugeruj się nazwami "wzmocniony" w opisach szkieletów, wszystko to ten sam znalowy szajs.

4. jak już kupisz i wymienisz szkielet to wymień sprężynę na której opiera się komora hop up na twardy kawałek gumy czy poprostu coś sztywnego. Zmniejszy sie wtedy szansa na powtórke pęknięcia kolejnego szkieletu.

5. NIE STRZELAJ Z EMEK NA UJEMNEJ TEMPERATURZE!!! - 90% pęknięć gb V.2 powstało w wyniku grania w niskiej temperaturze. zmniejsza sie wtedy znacznie wytrzymałosć metalu i dużo łatwiej pęka.

 

Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...