Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja Valkiria III: TWIERDZA


Recommended Posts

bardzo nam przykro ale nowy termin nam również nie pasuje... takie informacje są niezmiernie szokujące i przykre dla naszego środowiska, ale mamy już zabukowany termin na spotkanie ze 15 BZmech z Giżycka i GRH 9PSK z Grajewa, w związku z czym ełckie środowisko airsoftowe znacznie zmniejszy swoją frekwencje w trakcie waszej imprezy...

powodzenia chłopaki

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...Jak widzę, Kolega chyba nie zapoznał się z Regulaminem związanym z wymogami, jakie WMasg.pl stawia wobec organizatorów imprez obejmowanych patronatem, bo ja tam nie zauważyłem w/w zakazu...

Dla przytoczenia - link ...

 

A ja widzę kolego Doktorre:

 

1. Minimalny wiek uczestnika imprezy to 18 lat.

 

3. Organizator jest zobowiązany do posiadania wszystkich niezbędnych do zgodnego z prawem przeprowadzenia imprezy dokumentów i zezwoleń (lub ich kopii) i okazania ich na życzenie uczestnika lub przedstawiciela WMASG.pl.

 

Ad.1.

1.2. Organizator dopuszcza uczestnictwo osób, które ukończyły 16 rok życia, pod warunkiem dostarczenia przez zainteresowanego pisemnego oświadczenia (o treści ustalonej przez Organizatora) zgody na udział w zlocie, podpisanego przez prawnych opiekunów.

 

Ad.3

Sprawdzałem jakiś tydzień temu po urzędach i żadnych konkretnych dokumentów (niezbędnych do zgodnego z prawem przeprowadzenia imprezy) nie znalazłem

 

Pewnie znalazłoby się coś jeszcze, ale nie mam czasu szukać, a to powinno wystarczyć do zmiany Twojej decyzji

Edited by Qdiaty
Link to post
Share on other sites

Czekam na odpowiedź na mojego posta #50 | Napisano 15 czerwiec 2011 - 09:49, czy uzyskam odpowiedź organizatorów?

 

 

Siemka

 

Wszystko jest opisane na stronie V3.

Chłopaki już poodbierali swoje wpisowe.

My jednak się wybieramy.

W pracy na żądanie, ale i tak umowa się kończy :D

Edited by mg shutze
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...