Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 KSC/KWA z wymienionym zamkiem na metalowy


Recommended Posts

Witam! Mam problem, otóż po dłuższych testach udało mi się znaleźć przyczynę wycieków gazu repliki.

Sprawa wygląda tak:

4odp.jpg

 

1zle.jpg

 

2okprzed.jpg

 

3okpo.jpg

 

Problem jest o tyle dziwny, że pistolet czasem strzela dobrze, czasem puści serię 2-3 kulek, a czasem się blokuje tak jak na pierwszym obrazku. Nie jest to kwestia zbyt ciężkiego zamku, bo zatrzymywałem go podczas strzelania, cofałem ręcznie do tyłu i mimo wszystko nadal pojawiał się problem ze źle naciągniętym kurkiem. Dopiero wyciągnięcie magazynka (lub bez wyciągania) i przeładowanie niweluje problem. Gdy przeładowywuję bez magazynka, problemu nie ma. Stąd wniosek, że coś między nowym zamkiem a magazynkiem się gryzie, tylko sam nie wiem dokładnie co. Dlatego proszę jakiegoś znawcę o pomoc :bialaflaga:

 

EDIT: Dodam jeszcze, że mam problem z wypadającym zamkiem jeśli nie ma magazynka w środku. Wystarczy za mocno szarpnąć, albo przeładować zamek zbyt gwałtownie, a wtedy leci on na łeb na szyję.

Edited by rafcio21
Link to post
Share on other sites

problemem nie jest sam zamek ale mechanizm bb. Masz pewnie wytarty element napinający kurek. Do wymiany. Na starym zamku mogło działać bo być może miał o 0,1mm mniejsze luzy w pionie?

 

Na wsadzonym magazynku problem występuje częściej ponieważ magazynek dociska lekko zamek ku górze. Przeładowując ręcznie, czy to z czy bez maga- dociskamy ręką zawsze troszkę zamek w dół i kurek "łapie". Można kombinować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...