Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator Ni-MH 9.6V na 10.8V ?


Recommended Posts

Witam,

 

zamawiam nową replikę od APS, mianowicie ASR 104. No i mam dylemat. Batka 9.6 czy 10.8V? Napisałem do TaiwanGun i dostałem odpowiedź, że "ryzyko zniszczenia repliki jest duże", ale nadal nie jestem zdecydowany.

 

Info n.t. repliki:

 

Mechanizm repliki to gearbox wersji drugiej z unikalnym systemem blowback, w którego wnętrzu kryją się:

# stalowe zębatki

# sprężyna M120

# prowadnica sprężyny z abs – u v.2

# abs – owy tłok z metalowym zębem

# abs – owa kierunkowa głowica tłoka

# cylinder typ zero

# abs – owa głowica cylindra

# metalowa doszczelniona dysza

# 7 mm łożyska ślizgowe

Wymienione wyżej elementy napędzane są silnikiem o zwiększonym momencie obrotowym. W replice zastosowano niskooporowe okablowanie.

 

 

Co o tym sądzicie? Zależy mi na ROFie, ale jeśli replika ma paść po jednym magu to dziękuję...

 

Proszę o pomoc :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Cześć. Mój znajomy też miał replikę od ASP, części miał te same, strzelał na baterii 9,6 1100 od G&P po połowie wystrzelonego Hi-capa pierwszy ząb metalowy (!) został starty. Nie wiem jakim cudem, ale tak było.

 

Raczej odpuść sobie firmę APS ... ten sam kolega zdążył wymienić w ciągu miesiąca cały GB 600zł.

 

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Jak replika to ŚMIEĆ to co za różnica jaka w niej batka?. Obiektywnie patrząc to zakup m4a1 to wydatek minimum 1k z tego co mówiło wielu ludzi z długim stażem w Airsofcie. W tej cenie są repliki SRC 3 gen. ale nic mi o nich nie wiadomo bo nie miałem w ręku ani na oczy nie widziałem.

 

 

W słabej replice nic nie da zmiana baterii pod jakim kątem byś nie patrzył.Wymieniając w Golfie 3 tłumik na sportowy nie zrobisz z niego BMW.

 

 

Pozdrawiam

-Perils

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...