Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chora fantazja czyli sr36 mg


Recommended Posts

Witam.

Kolega z zespołu chciałby mieć jakaś replike i ma na oku tą : http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/sr36_mg_src_gen_iii-2154.html .

I mam w jego imieniu pytania :

1. Jakie wykonanie (z jaką firmą porównywalne).

2. Dostępne jakieś części wymienne (Wszystko da się wymienić ).

3. Przejściówka magazynka (czy jest to przejściówka na magi m4a1 czy poprostu ten bęben ma wejście jak do normalnej gietki).

4. Lunetka (Trzeba wymienić czy można jechać na stocku)

Inne pytanka dojdą później :wink:

 

Sory za 2 tematy ale net mi się sciął prosze wypowiadać się w tym drugim.

Przepraszam za problem.

Link to post
Share on other sites

Ale nie znalazłem odpowiedzi : czy da się wymienić dwójnóg na np. szyne albo inny dwójnóg ?

I od mg też dużo nie wyczytałem :/

 

I czy to body jest aż tak bardzo zjechane w wykonaniu nawet dla początkującego ?

Prosze o odpowiedzi dla kolegi bo on się strasznie wacha :happy:

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie sie nie da.. praktycznie tak... możesz samemu próbować przykręcić szynę. Do niej inny dwójnóg itp itd... Jak chcesz giete z szyną to weź G36K i po kłopocie. To MG od reszty gietek różni się tylko długością lufy, magiem i tym ze ma dwójnóg! Jak chcesz mieć front z możliwością przykręcenia szyn to musiał byś zmieniać konwersję na K tylko po co takie coś robić skoro G36K jest też na TG...

 

Co do body w temacie tamtym jest napisane coś na temat wykonania repliki. Poczytaj i sam do tego dojdź czy jest aż tak bardzo zjechane, dla jednego może to być katastrofa a inny to oleje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...