Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun Remington - [M47B]


Recommended Posts

Witam,

 

Trzy lata temu kupiłem sobie takiego shotguna:Remington M47B. Nie używałem go zbyt często, aż do teraz. Kilkoro ludzi z mojego środowiska zainteresowało się ASG. Kupili repliki elektryczne za około 300 zł. Czy mój sprzęt pozwoli na wyrównaną rozgrywkę? Jeżeli nie to co mógłbym kupić, aby im dorównać? Mój budżet wynosi 400zł, ale muszę jeszcze zakupić gogle oraz maskę. Dodam, że jesteśmy początkujący i zależy mi na broni o niewielkim FPS.

Link to post
Share on other sites

No więc lecąc po kolei - zależy od tego za ile dokładnie kupili te repliki. Z tej prostej przyczyny, że 300 złotych to magiczna granica, poniżej której dostaniemy zabawki, a powyżej której - całkiem fajne, elektryczne repliki.

 

Najtańszą w tym momencie sensowną repliką elektryczną jest CM.028 kosztujące około 340 złotych. Jeśli kupili repliki tego pokroju - Twoja pompka dorówna im jedynie zasięgiem i dość trudno będzie Ci z nimi konkurować. Jeśli natomiast kupili repliki elektryczne tańsze (czyt. posiadające plastikowy gearbox/mechanizm) - wtedy Twoja replika da Ci olbrzymią przewagę nad nimi.

 

Bardziej prawdopodobne jest jednak, że kupili dobre elektryki. Jeśli masz taki budżet jak napisałeś - powinieneś wówczas kupić właśnie CM.028, gdyż cechuje się wysoką niezawodnością i bardzo dobrymi jak na tą klasę cenową osiągami.

 

Masz bardzo dobre podejście do liczby FPS w replikach. CM.028 ma około 360-380 FPS, a jest to wartość, która pozwoli Ci na skuteczne strzelanie się w lesie oraz w niektórych środowiskach Airsoftowych jest to wartość na tyle niska, że dasz radę wejść z tą repliką do budynków.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dostajesz kieszonkowe, to radziłbym dozbierać sobie te magiczne 31 lub 51zł i kupić w zbrojowni - cymke 028, gumke HU guardera, przezroczysta, i dobre gogle/okulary np UVEX I-VO lub najtańsze gogle UVEX'a Ultrasonic Gogle - to koszt 350+31(z montażem gumki)+50zł lub 70zł= 431zł lub 451zł

Co wolisz - ty wybierzesz. Co do maski - zależy jaka. Lepiej kupić sobie siakę metalową (Krakmani) na dolną część twarzy - nie parują przez to gogle, z tym że okulary mogą.

Link to post
Share on other sites

Do zestawu Andreas powinien doliczyć koszta świętej ładowarki .

Karkoran najtańsza półka ładowarki jest na spec shopie kosztuje 59 zł(Szału z niej nie ma,ale zawsze coś z niej będzie)

Coś lepszego to np Imax B6 albo Turnigy Accucell

Jeżeli nie kupisz ładowarki i będziesz ładować akumulator,tą z zestawu ładowarką to licz się,że po krótkim czasie użytkowania z akumulatora zostaną tylko flaki.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

To potrzebujesz hmm... zależy za ile... Maska z absu za 23zł co nie jest dobre, lub maska stalowa za 38zł.

Więc potrzebujesz:

-350zł za kałacha

-31zł za gumke z montażem

-70zł za gogle

-23 lub 38zł za maskę.

-Ładowarka - którą wybierzesz to nie moja sprawa. Polecamy Imax B6, Turnigy Accucel 6 lub tą którą napisał hokager.

 

Wychodzi:

474 lub 485zł w zależności którą maskę chcesz + koszta ładowarki Imax/TA/Karko -> 120/130-150/60

Imax B6 można preorder kupić za 120zł na allegro, także dozbieraj te 200zł i będziesz miał porządną replikę i ładowarkę + gogle i maskę.

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...