Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Bardzo podobnie jak kolega Artur52kh, ja również posiadam 5 sztuk i również w replice CA M15A4.

Magi super, podają wszystkie kulki i spokojnie dają radę przy 30 RPS.

Traktuje je dość brutalnie jednak wrażenia to na nich nie robi :D

A co do spasowania to nie zauważyłem jakichś luzów czy niedokładności w stosunku do magów CA.

A cena naprawdę przestępna...

Link to post
Share on other sites
Guest Bart76

Niestety ja też nie mam repliki G&P lecz L85A2 ICS'a.

 

Magazynki kupiłem na Taiwangunie ok. 3 miesiące temu. Przez ten krótki okres czasu wyrobiłem sobie pewne zdanie na ich temat i chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Ogólnie rzecz biorąc magazynki nie są źle wykonane, pierwsze wrażenie po wyjęciu z pudełka jest jak najbardziej pozytywne. Jakość tworzywa i body magazynka, moim zdaniem, nie budzi zastrzeżeń. Zewnętrznie od magów CA odróżnia je jedynie kolor i fakt, że śruba w stopce jest zwykłym blachowkrętem krzyżakowym, a nie imbusem. W zasadzie jest to detal ale niektórych to gryzie. Wymiary zewnętrzne i rozmieszczenie wszelkich otworów w magach SRC i CA są takie same. Jeżeli dotychczas używałeś magów CA to SRC też będą pasować. Wnętrze magazynka jest wykonane poprawnie. Brak nadlewów i nierównych powierzchni na tworzywie. Można się przyczepić do tego, że sprężyna podająca kulki w żadnym z magazynków nie była zahaczona lecz tylko przyklejona klejem montażowym do elementu zabezpieczającego przed obracaniem się sprężyny. Wystarczyło poprawnie zahaczyć sprężynę do tego elementu. Jedyny problem jaki napotkałem w trakcie użytkowania tych magów (tj. wszystkich 6 sztuk) to fakt, że nie mogłem ich włożyć do gniazda magazynka w replice. Winę za to ponosił plastikowy ząbek blokujący kulki przed wypadaniem z magazynka. Ząbek ten pod naciskiem stopki komory HU powinien cofać się przy wkładaniu magazynka do repliki. Okazało się, że w każdym z magazynków ząbek ten posiadał nadlewy. Wystarczyło spiłować nadlewy i zwiększyć trochę kąt ścięcia ząbka i wszystkie magazynki bez problemu można było podłączyć do repliki. W gnieździe siedzą sztywno z minimalnym luzem. Używam tych magazynków w zamian posiadanych dotychczas hi-capów CA i od strony eksploatacyjnej sprawują się rewelacyjnie. Żadnych zacięć, problemów z ładowaniem. Wszystkie magi osiągają nominalną pojemność 70 kulek. Można jeszcze przyczepić się do powłoki lakierniczej, którą bardzo łatwo uszkodzić, ale farba w sprayu za 14 zł jest wystarczająco pomocna.

 

Gdyby nie problemy z ząbkiem oceniłbym je na 4+, a tak daję im solidne 4.

Oczywiście ilu użytkowników tyle opinii ale wydaje mi się, że jeżeli zdecydujesz się na zakup to nie będziesz żałować.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...