Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperstwo - trening.


Recommended Posts

Nurtuje mnie myśl, czy nie kupić sobie "taniej sprężyny" żeby poćwiczyć strzelanie, po prostu ćwiczyć.

Nie chodzi tu o grę, tylko o postrzelanie sobie do celu. Czy najtańsza "pseudo-snajperka" np. MB03 Well'a nada się do TRENINGU w strzelaniu do celu?

Mi chodzi tylko o zabawę. Żeby sobie postrzelać kulkami, i tyle. Za jakieś 2-3 lata planowałbym kupić już porządną snajperkę, taką nie za 1000zł, tylko trochę droższą.

 

#Kazik

Mi chodzi o trening, nie o grę jak już pisałem.

Pytam czy starczy żeby potrenować początki strzelania do "ciała" ze styropianu czy ew. puszek.

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

Na forum można trochę się naczytać o tanich snajperkach i nie są to dobre opinie ;)

Ta którą wymieniłeś ma skuteczny zasięg (z tego co kojarze) 45m, a i tak nie wiadomo bo chińczyki to loteria. Lepiej kupić sobie jakiegoś springa Mp5/m16 bo mają taki sam zasięg, a więcej z nimi zabawy.

Chociaż jeśli wiesz, że chcesz być tylko snajperem i niczym innym to lepiej nie tracić tych 200zł tylko zbierać na coś pożądnego.

 

Oczywiście jest to tylko moja opinia...

Link to post
Share on other sites

Akurat nie chodzę na strzelanki bo nie mam JESZCZE karabinku.

Planowałem być tym pseudo snajperem, tylko że kasy mam mało.

Za 2-3 lata powinienem uzbierać tyle, aby kupić porządną snajperkę.

Pytam czy ta "pseudo snajpa" nada się na strzelanie w puszki.

Nie mówcie mi o wiatrówkach, bo śrut droższy jak te kulki :)

Link to post
Share on other sites

Andreas Jacques zacznij od treningu teoretycznego. Od terenoznawstwa, sposobów maskowania, przedewszystkim cierpliwości. Potem weż się za to co w przypadku snajpera jest najciekawsze czyli matematykę. Do tego czasu uzbierasz kasy na konkretną replikę i zacznie się dzurawienie styropianu z sensownym skupieniem i na sensowną odległośc.

 

 

natomiast jeżeli chcesz sobie postrzelać do celu to rzeczywiście sensowniejszym rozwiązaniem niż tania replika snajperki będzie wiatrówka. Bo to i tańsza i celniejsza i na większe odległości się da postrzelać.

a jeżeli ci nie szkoda kasy na kupowanie takiej repliki to rzeczywiście któryś z Welli będzie najsensowniejszy

 

 

Ps

 

bo śrut droższy jak te kulki :)

 

gówno prawda

ceny kulek i śrutu są porównywalne, no chyba że chcesz wydawać kasę na sortowany śrut

dla przykładu ja najczęściej strzelam ze słowackiego śrutu za 3,90 za paczkę 500 sztuk (czyli 39 zeta za sztuk 5000)

pokaż mi paczkę 5000 kulek za taką cenę

Link to post
Share on other sites

@Arend

No ok. Myliłem się. Śrut może i jest tańszy.

Tylko konsekwencje z używania śrutu - co jak dostanie ktoś śrutem, a kulką.

Śrutem będzie baaardzo wielki siniak, a jak nie to broń Panie Boże, rana.

 

#Edit

No to jednak chyba kupię sobie wiatrówkę ;]

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

Lepiej kupić sobie jakiegoś springa Mp5/m16 bo mają taki sam zasięg, a więcej z nimi zabawy.

 

tutaj się nie zgodzę ;)

byłem w posiadaniu bodaj mb002, kupionym za 130zł od znajomego, w celu pozabijania puszek czterotaktem. Nie, nie próbowałem się nim strzelac, ale wiadomo, jak wysztkie te filmy i gry działają na człowieka :) Przeładowanie nawet takiego zamka jest przyjemne ;p Z resztą, posiadałem już wtedy "dorosłą" replikę. Ogólnie, trafił mi się średni model, kulki niosło na 35-40m. Po rozwaleniu nieskończoności kartonów, puszek, kartek itd. sprzedałem po trzech miesiącach. Za tą samą cenę ;)

 

pozdrawiam

 

 

ps. do strzelanek (gdyby ci się jednak zachciało) to nie myśl. Konfrontacja z byle jakim AEGiem nie skończy się dobrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...