Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuję magazynka do repliki.


Recommended Posts

Czołem.

Po pierwsze - cześć Wam. Mój pierwszy temat na forum.

Od niedawna jestem posiadaczem tego oto modelu. Niestety, wyszło jak wyszło, i muszę jakoś zaopatrzyć się w nowy magazynek do tej broni. Czy ktoś wie, w jaki sposób mogę dostać OSOBNY magazynek? Szukałem wszędzie (przynajmniej tak mi się wydaje), a może ktoś z Was jakimś szczęśliwym trafem sprzedaje taki magazynek? :blush:

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Magazynek zaproponowany przez Lamberta jest dosłownie taki sam jak mój, a ten jest trochę inny. Możliwa jest taka sytuacja że dwa różne magazynki będą pasowały do tej samej repliki?

A już kapuję!

Ten Twój to wersja System7 (NS2).

Także magazynek która ja zaproponowałem nie podpasuje (jest od starej wersji).

Sorry za zamieszanie... :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

No, ale mimo wszystko - jeżeli ktoś znajdzie ten sam magazynek taniej, to nie krępujcie się i piszcie. :wink:

 

 

Dobra, a zna ktoś sposób jak rozkręcić taki magazynek? Bo muszę go naprawić albo wymienić, nowy jest dość drogi. Tylko tak siedzę nad tym magazynkiem i rozmyślam jak go rozkręcić - z każdej strony oglądam, i nic. :zastanawia:

 

 

Haha, naprawiłem! Naprawiłem, hura! Dłubanie w tym do trzeciej nad ranem nie poszło na marne. :happy:

Edited by pidzejfat
scalenie postów
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...