Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co wybrać...


Recommended Posts

Witam.

 

Poruszę temat oklepany tu już pewnie setki razy jednak trochę z innej perspektywy mam pytania. Wraz z kolegami chcemy tak trochę pobawić sie w strzelanki w lesie, właściwie ja bo oni normalnie chodzą do grupy<czy jak to tam określić>. Więc jaki sprzęt do takich zabaw wybrać? Nie ukrywam że jakby mnie to wciągnęło to chętnie dołączyłbym z nimi do grupy. Dlatego chce broń co może trochę posłużyć ale w miarę normalnej cenie.

A wiec moje propozycje:

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/114255 używka, jakby sie opłacało jaką cenę proponować?

czy

CM.028 C również używka lecz mało używana<sry za powtórzenie> cena ~250-300zł

czy po prostu na oklepany model postawić

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028-172.html

 

I do tego powiedzmy takie gogle:

http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_gogle_okulary/gogle_taktyczne_typ_desert_locust-black_acm-726.html

 

Wiem że to monotonne odpowiadać juz XXX razy na dany temat ale proszę o pomoc...i do tego co podałem do takich typowych strzelanek w lesie co może sie jeszcze przydać?

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o G36 to wydaje się dobra na początek, ale koleś będzie chciał pewnie z 300/350 zł

Cyma 0.28, również fajna broń, Cyma jako najlepsza firma z tańszych.

A czy AK nowy czy używany zależy od twojego portfela. Lepiej nowy sprawdzony,

ale używkę kupisz taniej, więc szybciej znajdzie się kasa na modernizacje.

O 0.28 możesz poczytać na tym forum. Tylko wpisz w szukaj CM0.28

Edited by Julian257
Link to post
Share on other sites

Zacznę od tego co najważniejsze czyli od ochrony oczu. Kup jakieś okularki np. Uvex, w przeciwieństwie do tych z Twojego linku Uvexy maja atesty i spełniają europejskie normy. Te z taiwana to chińszczyzna bez atestów, jedną mogą mogą być ok ale mogą trafić się wadliwe.

 

G36 JG jest bardzo dobrą repliką na początek i to właśnie ją bym Tobie proponował, zaraz za nią CM.028. Jeśli koniecznie chcesz kałacha to zamiast CM.028 C kup zwykłe a za różnicę w cenie kup lepsze okulary/gogle.

Link to post
Share on other sites

WAŻNE - przetestuj gogle przed ich używaniem. Strzały z najmocniejszej dostępnej repliki z ok. 30cm. Spokojnie - jeśli są to gogle ochronne, to nie będzie śladu. Jeżeli trafisz na podróbkę - wolisz, żeby rozpadły się na Tobie czy podczas testu?

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepiej oszczędzić na replice, niż na ochronie oczu.. Ess Ice'y masz już za około 100zł, co prawda to okulary, a nie gogle, ale za to nie ma problemów z parowaniem. A w zestawie za ok 150-180zł masz dodatkowo 2 szybki ochronne - przyciemnianą i o zwiększonym kontraście.

Link to post
Share on other sites

Posiadam w domu starszy akumlator Ni-MH 8.4V 7xAAA 600 mAH 06H08 z modelu samolotu.I tak sie zastanawiam jakby go wsadzić jako batke do repliki? Bo najprawdopodobniej u kolegi bata nie działa wiec może zamiast kupowac nowej wsadze ten aku co podałem? Wole zapytac czy moge wsadzić bo szkoda by było coś sobie z repliką zrobic...myśle że po za pojemnoscią dała by rade...a wy jak uważacie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...