Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolba


Guest sauron987

Recommended Posts

Guest sauron987

Witam !!!! Mam pytanko do wszystkich którzy maja jakaś eMkę a konkretnie czy warto zainwestować i zamontować sobie rozkładana kolbę bo na czas dzisiejszy mam stalą . :cool:

Link to post
Share on other sites

Jeśli uważasz, że kolba jest za długa/krótka/niewygodna/brzydka/nielansowna/przeklęta/uszkodzona - to wymień.

 

Jeśli chodzi o moje zdanie, to uważam że kolba stała pasuje tylko do M16 i niektórych wersji "długich" - z tym, że ja jestem raczej zwolennikiem replik prawdziwej broni ostrej niż customów.

 

Pamiętaj, że zmieniając stała kolbę na rozkładaną (czy to na bok, czy to na prowadnicy) - musisz przenieść baterię w inne miejsce, a to wiąże się z tym, że musisz przerobić kable - czyli rozłożyć GB.

Link to post
Share on other sites
Pamiętaj, że zmieniając stała kolbę na rozkładaną (czy to na bok, czy to na prowadnicy) - musisz przenieść baterię w inne miejsce, a to wiąże się z tym, że musisz przerobić kable - czyli rozłożyć GB.

Nie do końca. Jeśli zmieni kolbę na taką z prowadnicą (collapsable stock) to niektóre z nich mają miejsce na włożenie baterii (np. seryjna w emce SF G&P). Kwestia dopasowania kolby do batki i całej repliki.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Nie do końca. Jeśli zmieni kolbę na taką z prowadnicą (collapsable stock) to niektóre z nich mają miejsce na włożenie baterii (np. seryjna w emce SF G&P). Kwestia dopasowania kolby do batki i całej repliki.

 

Jak już tak skrupulatnie wypowiadacie się o baterii to dodam kolejną opcje: nie musi okablowania na przód przenosić, może zamontować klasyczną kolbe do m4 oraz "kieszonkę" na baterie przy kolbie ;).

 

Tak czy inaczej, może okazać się, że stockowe okablowanie jest zbyt krótkie, by wyciągnąć je przez prowadnice na zewnątrz i może zabraknąć parę cm.

Link to post
Share on other sites

Masz zatem do wyboru prowizoryczne przedłużenie kabli (obcinasz wtyczkę, przedłużasz kable, lutujesz wtyczkę, ale generalnie nie polecam) albo ich wymianę na dłuższe/przeniesienie kabli na przód (możesz zrobić to sam, może ci to zrobić jakiś serwisant).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...