Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka cyma 400-600 zł


Recommended Posts

engray jak się nie mylę to gwarancja jest tylko na gearbox, mogę się mylić to jak coś to mnie poprawcie.

 

 

Powracając do kulek.

 

Optymalny wybór ciężaru kulek:

Repliki z prędkością wylotową kulki od 250fps do 300fps – kulki o wadze 0,20g / 0,23g

Repliki z prędkością wylotową kulki od 300fps do 400fps – kulki o wadze 0,23g / 0,25g

Repliki z prędkością wylotową kulki od 400fps do 480fps – kulki o wadze 0,25g / 0,28g

Repliki z prędkością wylotową kulki od 480fps do 550fps – kulki o wadze 0,30g / 0,36g

Repliki z prędkością wylotową powyżej 550fps – kulki o wadze 0,36g / 0,43g

Link to post
Share on other sites

Hmm, co do 1 to to wyczytałem na taiwangun:

"UWAGA! Jeżeli decydujesz się na własnoręczny montaż jakiejkolwiek części mechanicznej Gearboxa np. Zębatki, tłok, zestaw cylindra, szkielet GB, łożyska itd. Nie możemy brać odpowiedzialności za taki montaż, równa się to z utratą gwarancji na daną część."

Czyli, HU nie jest częścią mechaniczną GB (poprawcie mnie jeśli się mylę), więc chyba nie będę ryzykował na taiwangunie, najpierw zobaczę jak gieta strzela, potem ewentualnie dokupię HU.

Wielkie dzięki za ten spis jakie kulki do jakiej mocy !

Link to post
Share on other sites

Hej, sory, że odświeżam, ale uznałem, że nie ma sensu zakładać nowego.

Myślę, że może w ten piątek zamówię gietę od cymy. I teraz mam do wyboru 2 sklepy:

- taiwangun http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm0003-black_cm-2570.html

-gunfire http://gunfire.pl/product-pol-1152194836-CM003-G36-CYMA.html

Różnica wynosi praktycznie tylko 20 zł na korzyść gunfire. Gdzieś wyczytałem, że gunfire to to samo co airsoftgun.

A z tym ostatnim nie chciałbym mieć nic wspólnego. Mógłby wypowiedzieć się ktoś, kto może to wiedzieć. Na forum znalazłem tylko przypuszczenia.

Oraz co do serwisu. Czy któremuś z ww. sklepów warto powierzyć wymianę gumki HU? Bo zamierzam do tego kupić guardera.

Sory nie przeczytałem tekstów wyżej. Macie może jakieś informacje co do jakości serwisu u gunfire, czy już może lepiej z HU próbować samemu?

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Hmm, a czy to o czymś nie świadczy?:

KONTAKT na www.sklep.airsoftguns.pl

Numer konta do wpłat w Złotówkach (PLN):

07 2490 0005 0000 4600 7158 3875

 

Tytułem proszę podawać NUMER ZAMÓWIENIA

nasz bank: Alior Bank

 

KONTAKT gunfire.com

Numer konta do wpłat w Złotówkach (PLN):

07 2490 0005 0000 4600 7158 3875

Tytułem proszę podawać:

NUMER ZAMÓWIENIA

Nasz bank: Alior Bank

:zastanawia:'

Bo już sam nie wiem.

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Ziomek. Może to jest i to samo ale każdy wie że Lexus to Renault tylko lepsza klasa :D Tak samo jest z Gunfire.pl Zamówiłem u nich CM003, przyszedł w poniedziałek i nie mam żadnych zastrzeżeń :) Kolega zamówił w na Taiwangun i to jest dokładnie to samo (mój nawet lepiej wali). Więc nie martw się i nie trać 20 zł :)

 

P.S Jeszcze niedawno na cena na TG i GF była taka sama :)

 

P.S2 http://gfcgroup.pl/pl/ zobacz to :)

Edited by Tomjech
Link to post
Share on other sites

Sam nie wiem, bo na gunfire nie ma tej gumki HU którą bym chciał kupić (białą guardera) z resztą na TG jest darmowy serwis (w sensie, że za darmo montują części) więc na jedno by wyszło. Dlatego kupię na TG, ale oczywiście nie mówię, że GF jest zły.

Swego czasu krakmani mieli chyba też sklep z kiepskimi asg (jakiś 2) ale go szybko zamknęli.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...