Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomaszek123

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 1. 360 a 180 znajdź różnice
 2. O HP nie pisałem bo miał to być AEG, ale jeśli robiłbym replikę dla siebie to poskładał bym to na konwersji mancraft i i kapsule 88g w środku. FPS spadają ale dopiero jak gaz się kończy. Na ile wystarczy trudno powiedzieć zakładam że conajmniej 50 strzałów, a jeśli giwera będzie otwierać się tak jak oryginał to z wymianą butli nie będzie jakiś większych problemów.
 3. Panowie a czemu chcecie tam wsadzać GB ze świni? Nie lepiej kupić ameliniowego v2/v2 long?
 4. http://wmasg.pl/pl/consignment/show/601148 Może to niewiedza gościa, ale cyma nie robi stalowych SWD.
 5. Na pewno lepsza będzie lufa 650mm PDI czy nawet Promyk niż 800mm DF, wiem bo przerabiałem to w Cheytacu M200. Jeśli chodzi o kulki rozbijające się w tłumiku płomienia to w M200 właśnie tak się działo, trzeba lekko przerobić tłumi i problem znika. Co do optyki to polecam leapers accushot 4-16x56mm
 6. A co tam, naskrobię też i tutaj. Jeśli ktoś ma m240b i chciałby się pozbyć (albo i nie chciał) to z chęcią odkupię (płacę jak za nowy, no albo prawie)
 7. 1. Asgshop 2. Nie, tylko używki
 8. Lambert to nie jest ta od Ciebie :icon_wink: Tą którą mam nigdy nie sprzedam, za bardzo przywiązany jestem.
 9. Magazynki od DTW są dużo węższe niż oryginalne Systemy, MAGa czy Vanarasa.
 10. Magi z SR25 nie podejdą do KWA. W SR GB nie idzie do wymiany. Na twoim miejscu brałbym SR25 od G&P ślicznie wykonana, z zewnątrz dużo lepiej niż KWA.
 11. Jak ktoś jest chętny to proszę pisać na PW.
 12. Czy jest ktoś kto mógłby pomóc w poskladaniu PTW w okolicach Wrocławia? A do pytania dorzucam mały bonusik: Frezowane oznaczenia Colta, pokrycie to 4 warstwy lakieru samochodowego. Niestety nie wyszły idealnie, ale za tą cenę jestem bardzo zadowolony z efektu.
 13. Ta giwera ma za sobą co najmniej 4 użytkowników w tym ja i kolega pidzejfat i z tego co wiem następni właściciele mieli z nią sporo problemow. Osobiście byłem bardzo zadowolony z tej repliki, ale jak każdy gaziak wymaga sporo troski.
 14. O dokładnie tak jak piszę Dexter, dla ułatwienia dodam że kończy się na "o".
×
×
 • Create New...