Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Selektor ognia


Recommended Posts

Witam

 

Parę dni temu zakupiłem replikę CM 0.28. Tego samego dnia którego przyszła, dźwignia od selektora ognia poluzowała się, a następnie odpadła. Przykręciłem ją, ale przez to, że jestem strasznie niezdarny, przy przykręcaniu tryby ognia zmieniły swoje położenie. Po prostu za mocno przykręciłem i teraz np. tryb pojedynczy jest niżej (przesunięty zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Nie wiem czy wszystko działa(nie mam jeszcze kulek), ale blokada jest ok. I mam teraz pytanie. Czy mógłbym odkręcić dźwignię i przekręcić śrubę kombinerkami przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i wszystko będzie tak jak było bez żadnych uszkodzeń, czy muszę odesłać replikę do serwisu ??

Edited by Lane
Link to post
Share on other sites

nie oszczędziłem go. i dobrze bo jest bezużyteczny. okazało się że plastikowy mechanizm zmieniający tryby się "objechał" i kręcił w kółko - przez to było cały czas zablokowane. cóż pozostaje mi ustawic go domyslnie na tryb auto i zrobic blokade spustu w inny sposob (juz to zrobilem). przy okazji go "stuninguje" bo to i tak replika docelowo na śmietnik przeznaczona. :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...