Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mały tuning MP5A4 JG


Recommended Posts

Najważniejsze to popraw podkładkowanie po żółtkach, wyreguluj silnik, uszczelnij układ, dobrze przesmaruj - będzie się mniej "darło" i ciszej "klepało". W przypadku MP5 bardzo pomocny będzie tłumik. Wyciszone głowice moim zdaniem na dużo się nie zdadzą. Niestety jesteś skazany na to, że będzie trochę warczeć, bo w MP5 gb jest bardzo blisko body, więc dźwięk będzie się szybko rozchodził, szczególnie przy metalowym body. Żadnej maty, ani nic z tych rzeczy nie upchasz. Wiem, bo mam MP5 JG i CA i mam podobne problemy. Mam nadzieję, że pomogłem :wink:.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mimrod miałem mp5a4 z JG i z tego co wiem body jest tam 2 częściowe rozkładane na pół, przy odrobinie chęci i sprawnych rąk da się tam upchać matę wyciszającą i i skręcić to bardzo ciasno. Po za tym w tym modelu można też pokusić się o podłożenie czegoś miedzy komora Hu a Gb wtedy wyciszymy odgłos uderzenia Gb o komorę i zmniejszymy ryzyko pęknięciu Gb. To tyle z mojej strony. pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Żadnej maty, ani nic z tych rzeczy nie upchasz.

Napisałem, że upchać się nie da. Pusta przestrzeń między gb, a body jest minimalna, a w CA, prawie zerowa. Nie wmawiaj nikomu, że to jest do zrobienia, a na pewno nie z pożądanym skutkiem...

Gear uderza o komorę? Czym? Prowadnicą sprężyny? :zastanawia:

To chyba musisz mieć straszniee "nieszczelne" body i części Ci latają, ale to jest raczej niemożliwe, bo wszystko powinno siedzieć na swoim miejscu.

 

P.S.

miałem mp5a4 z JG i z tego co wiem body jest tam 2 częściowe rozkładane na pół, przy odrobinie chęci i sprawnych rąk da się tam upchać matę wyciszającą i i skręcić to bardzo ciasno.

A próbowałeś?^ Ja tak, na różne sposoby. Z negatywnym skutkiem.

Edited by Mimrod
Link to post
Share on other sites
Gear uderza o komorę? Czym? Prowadnicą sprężyny?

Gear uderza tym że podczas oddania strzału tok uderza w głowice cylindra przez co są delikatne przemieszczenia a próbowałeś włożyć Gb tylko w chwyt dolny i oddać kilka strzałów na semi? Ręka przy każdym uderzeniu tłoka Ci drga to samo dzieje się w GB.

Link to post
Share on other sites

Widać nie zrozumiałeś ironii... Masz coś takiego jak body i śrubki, czy wrzucasz wszystko luzem i o resztę się nie martwisz?

:zastanawia:

EDIT: Proponuję ci przemyśleć wszystko jeszcze raz i skończyć tą bezcelową dyskusję, bo nie temu służy temat, ale fakt, ja zacząłem.

Edited by Mimrod
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...