Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szymx1

Użytkownik
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

 1. Wtyczki, styki, kable. ale podejrzewam konektory na silniku
 2. Witam, szuakłem na forum jednak nic nie znalazłem w temacie tej o to repliki. Czy jest ktoś na forum kto ma tą replikę i mógłby się wypowiedzieć na jej temat? https://www.bron.pl/pistolet-maszynowy-asg-heckler-koch-hk-mp5-k-pdw-sportline-elektryczny
 3. Ok, dzięki za poprawienie 4 lata przerwy dużo zmieniły. Czas się edukować.
 4. Generalnie, pytanie było właśnie o duala ze względu na rekakcję, bo miałem już replikę z dużym rofem i 460fps, ale reakcja na spustu była masakrą, fakt replika była szybka, ale nie to co chciałem. Także konfig zestawu co piszesz miałem już czas temu, tylko zastanawia mnie m140 i 440fps? jakie to m140 tzn jaka firma?
 5. Ok, czyli wszystko jasne prędkość którą chciałbym mieć jest nie do osiągnięcia. Teraz widzę tą różnicę w 13:1. Dzięki AnR za sugestie. Czyli pozostaje mi poskładać wszystko na ząbkach 13:1 z mniejszym rofem.
 6. Witajcie, przeczytałem cały temat i dalej mnie nurtuje czy ktoś złożył to na 450fps i rofie około 40rps? Oraz druga kwestia mam w planach wsadzić to do m4 długość lufy 250-350mm w tym przedziale bym lufę dopasował. A teraz kwestia części: tłok wiadomo ze stalową szczęką, głowica tłoka planuje cichą CA, głowicę cylindra cicha DF, prowadnica albo ta dostosowana do DSG albo jakaś stalowa łożyskowana, cylinder bym dobrał już taki który będzie najlepiej współpracował. Zębatka środkowa z zestawu 13:1 starych SHS;ów silnikową jakąś by się dopasowało. Do tego mosfet Gate z burstem. I kwestia czy je
 7. Trochę bardzo odgrzeję kotleta. Mam pytanie czy jest na forum osoba która ma to założone, i może powiedzieć coś więcej, chodzi mi o temat taki jak liczba fps jaką da się uzyskać. I czy spinał to ktoś z mosfetem z programowalnym burstem?
 8. A ja mam pytanie czy ludzie w tych czasach muszą o wszystko pytać? Nie potrafią sobie znaleźć odpowiedzi, a internet jest wieki. Nawet patrząc na dany przedmiot który się ma naprawić widać po nim co i gdzie trzeba odkręcić, przestawić itp. Prosty przykład dajecie auto do mechanika. Mechanik numer jeden robi wszystko intuicyjnie bo ma fach w ręku. Drugi z każdą śrubką leci w internet bo nie będzie wiedział jaki klucz. Do którego mechanika wolicie oddać auto? Ludzie na początek wystarczy to co każdy ma w domu, później się dokupuje to czego się nie ma aby usprawnić sobie pracę.
 9. W niektórych stockowych ładowarkach tej marki jest tyle na wyjściu. Sam się kiedyś zdziwiłem
 10. Prawdopodobnie zębatki środkowej lub tłokowej. Oddaj to na gwarancję jak masz a jak nie masz to do serwisanta który zatroszczy się o nią najlepiej.
 11. Sprawdź czy kołnierz gumki nie jest za ciasny.
×
×
 • Create New...