Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16 G&P problem z dławieniem się kulkami.


Recommended Posts

Od niedawna mam problem z moją M16A4 G&P, mianowicie gdy strzelam na auto kulki jakby blokowały się w okolicach HU, gdy strzelam na singlu nic takiego się nie dzieje. Replika ogólnie na semi strzela dobrze ale denerwuje mnie brak auto. HU był już kilkukrotnie sprawdzany i ja ani nikt z moich znajomych nie widzi tam problemu. Mam preckę Systemy 6.04, gumkę Guardera przeźroczystą i stockowy dystanser G&P. Nie wiecie może co jest tego przyczyną. Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

otworzyłem gb i okazało się że sprężynka popychacza była wsadzona na odwrót i zaczepiała o niego(w tym miejscu chciałbym pozdrowić serwisantów Specshopu) i przy okazji zmieniłem popychacz na taki profilowany, bo stockowy był prosty. Problem już rozwiązany, dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

No niestety, tym razem jest co innego nie tak, mianowicie teraz kulki pękają przy strzelaniu, z lufy leci tylko wiele kawałków kompozytu, nie wiem czy to może być wina kulek bo używałem madbuli a nie miałem niczego innego żeby porównać.

Link to post
Share on other sites

A gumkę szanowny kolega ma w całości? Bardzo możliwe, że gumka się podarła., przez co kulki rozpryskują się o ostre krawędzie lufy. Madbulle są całkiem dobrymi kulkami, na pewno na tyle dobrymi by nie rozpadać się z byle powodu w lufie.

Ewentualnie nowy popychać niekoniecznie pasuje i za bardzo dopycha kulki do gumki, stąd problem. Sprawdź może na starym popychaczu i dobrze sprężynce.

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...