Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mag MIDCAP i parę innych spraw


Recommended Posts

Witam mam parę pytań i zależy mi na w miarę szybkiej odpowiedzi a mianowicie:

a) Który magazynek byłby lepszy http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_mid-cap/magazynek_mid-cap_na_125_kulek_do_serii_ak_src-2077.html czy http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_mid-cap/mid_cap_do_akm_cm-150_kulek-57.html

b) tak dla pewności ładuje do tego magazynka kulki ładownicą kulek i nie muszę co chwilę kręcić trybikiem z dołu?

c) w midcapie nic nie grzechocze, stuka,puka?

d) Kumpla podróbka podróbki Ak 47 za 119zł po pewnym czasie (i zmianie kulek na cięższe) strasznie stracił na zasięgu z 20metrów na 5m... strzela płynnie , podkręcenie hopup'a nic nie daje, bateria dobra , magazynek też dobry, lufa czysta co byście obstawiali ? złe kulki czy może tłok ?

e) z czego najlepiej zrobić granat dymny? myślałem nad saletra cukrem woskiem i gołą rdzą zaś ląd z zimnych ogni co sądzicie?

f) czy do 0.28ki stockowej warto ładować P&J Premium 0,20tki? - głównie chodzi o kasę :/

dziękuje z góry za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Lepiej weź ten metalowy, nietrzeba kręcić, nic nie stuka, jak zmienił kulki na cięższe to chyba logiczne że zasięg będzie mniejszy, napewno kulki P&J niesą najlepsze ale są wmiare dobre i warto je kupować bo są równierz tanie (chyba niechcesz strzelać kulkami z odpustu które ci się zatkają w lufie?)

Link to post
Share on other sites

no ok dzięki za rozwianie wątpliwości ;) bo tak patrze na ten magazynek i się zastanawiam jest to denne pokretło czy nie :P? ale jak mówisz że nie trzeba kręcić to spoko :D . No ale z 20tu metrów na 5 metrów przy róznicy kulek 0,20 na 0,25 ?:/ dzięki za odpowiedź w każdym razie ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...