Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto kupić stg 44 AGM ?


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad zakupem tego stg44 http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-547-Stg-44-GFC-GUNS-GFP44-.html .

Uwielbiam okres II wś, a nad asg zastanawiałem się od dłuższego czasu i ten stg od razu wpadł mi w oko. Co myślicie na jego temat ?

Nie chodzi mi o stopień wierności z oryginałem tylko o jakość wykonania, bo w końcu jednak 750 zł na chodniku nie leży...

Link to post
Share on other sites

 

 

 

oczywiście na ten temat zajrzałem tylko pewnie jak widzisz ten stg z tego linku różni się (przynajmniej wizualnie)

od tych omawianych na forum i domyślam się że jest to kolejna wersja "rozwojowa" tego produktu,

i czy cena nie jest zanadto wygórowana ? Pomijając fakt że póki co to ta wersja szturma z AGM jest tylko w tym jednym sklepie ?

Edited by brod3c
Link to post
Share on other sites

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=1186

 

Mam broń prawie pół roku, sporo już kulek wystrzelonych zostało. Prawdziwy chrzest i test bojowy przeszła na tych Ardenach. Cena w Zbrojowni nie jest wygórowana, drewno i metal, odpowiednia waga no i oczywiście klimat. Jakość wykonania jest bardzo dobra i polecam. Ja sam do tej pory zgubiłem jeden bolec - zastąpiony śrubą i dwoma nakrętkami ale poza tym sprawuje się bardzo dobrze. Zatem bierz gdy jest okazja :).

Link to post
Share on other sites

Sorki za odświeżanie tematu, ale mam jeszcze jedno pytanie: a mianowicie spotkałem się na internecie z replikami szturma o podobnej cenie, lecz różniącym je wyglądem, pochodzą od tego samego producenta (AGM) lecz nie jest napisane w danych repliki, która wersja jest tą nową wersją bez niektórych usterek

(np. wadliwy pin od kolby) toteż czy ktoś mógłby mi podać link do takowej najnowszej wersji stg od agm-u ?

?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...