Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 0.28 VS G5 GALAXY PDW


Recommended Posts

Witam.

Mam duży dylemat, którą z replik wybrać mam oku Cym'ę 0.28 i MP5 Galaxy.

 

Cyma - http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-105-Kalasznikow-AK47-cm028-.html

Galaxy - http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-3-G5-PDW-G5-GALAXY-.html

 

Proszę o pomoc, którą z replik wybrać, a może zaproponujecie jakąś inną? Moje wymagania to żeby replika była niezawodna i nieźle strzelała. Repliki będę używał sporadycznie.

 

 

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites

Jeśli ja miałbym wybierać to wziąłbym MP5, nie lubię Ak a ta MP5'tka jest całkiem ładna. Ale nie ma się co oszukiwać, AK cymy ma lepsze osiągi i kupisz je od ręki w większości sklepów z replikami ASG. Jeśli masz trochę kasy na lekki tuning to kup MP5, jeśli nie to AK.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie osiągi stockowego AK Cymy i MP5 Galaxy są bardzo zbliżone. Na korzyść AK przemawia dla mnie wykonanie zewnętrzne (jak to kiedyś ktoś trafnie określił - MP5 Galaxy robione jest z waty ryżowej), stała kolba pozwalająca na montaż różnego rodzaju akumulatorów oraz wg mnie bardziej bezawaryjne magazynki. Na korzyść MP5 - wymiary i bezawaryjność (choć Cymie także nie można zarzucić zbyt dużej ilości problemów).

 

Ja bym się szczerze długo zastanawiał. I piszę to jako posiadacz dwóch egzemplarzy G5 oraz były posiadacz jednego CM.028. Jednak w chwili obecnej, gdy MP5 Galaxy jest niemal nie do dostania - wolałbym wziąć nówkę CM.028.

Link to post
Share on other sites

Wybrałbym MP5 Galaxy. Z jakich powodów?Po pierwsze nie lubię kaachow, replika jest mniejsza, poręczniejsza, lżejsza, przez co komfort użytkowania jest naprawdę duży- wiem bo sam mam. Jedynym problemem jest znalezienie Galaxiaka- tylko używki, bo ten sklep jest do du.. W stoku Galaxiak nadaję się do lasu bez problemu- mój pluje 0,25 na daleki dystans, strzelałem także z CM0.28 ale nie było takiej frajdy. Różnica w cenie jest, zwłaszcza jak uda Ci się dorwać galaxiaka po dobrej cenie- 200-300zl i resztę przeznaczyć na tunnig typu- wymiana okablowania, gumka, może dłuższa lufa precyzyjna i zakryć to tłumikiem no i Bateria.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...