Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika do 600zł


Recommended Posts

Witam.

 

Ostatnio zakupiłem używaną replike no i jak sie okazało nic dobrego z tego nie wynikło...więc chce teraz kupić inną reple tak do około 600zł.Nie mam raczej konkretnych propozycji za dużo tego wszystkiego jest, replika bedzie używana w lesie więc zalezy mi na zasiegu i troche mocy oraz najwazniejsze żeby był MAŁO AWARYJNA i miała mocne części. Narazie znalazłem używaną P&J M4A1 2k przebiegu, full stock za 400zł <bez batki w zestawie> ale to używka wiec boje sie znowu wciecia...Co polecacie?

Jak coś to zależałoby mi na sklepie gunfire bo tam 10% zniżki bym miał.

PS. Kałachy mało jakoś mnie wyglądem przekonują...ale jak jakiś będzie najlepszy i najmniejzawodny w tej cenie z replik, to jakoś przeboleje wygląd i kupie.

Edited by piorun65
Link to post
Share on other sites
Paradoks :D Replika stalowa, magazynek plastik, nie mogli metalowego dać o.O?

Że co ? Poczytaj najpierw jakie magazynki są w "ostrym" AK-74, a później się czepiaj ...

 

Wracając do tematu, TU masz dobrą replikę za tę cenę, no i jeszcze jakiś tam rabat masz więc wychodzi Ci nieco ponad 500 zł.

Edited by karolus20
Link to post
Share on other sites
Tak po namyśle z rabatem za jakies 590zł mam CM048M...

Jeśli chodzi Ci o promocję Gunfire DropZone to muszę cię zmartwic, poczytaj regulamin ...

 

 

§7

 

 

Towary objęte promocją "Gunfire DropZone" nie podlegają innym promocjom funkcjonującym równolegle w sklepie Gunfire.pl i/lub w sklepach wymienionych w §2.

Edited by karolus20
Link to post
Share on other sites

Gumcie już kupiłem, i jest to włąsnie przeżroczysty guarder. Ochrone slepi mam bardzo dobrą bo bolle x500 więc o to sie nie musze martwić. Co do ładowarki kolega ma Imax B5 to u niego narazie będe ładował a potem sam kupie taką.

 

Oj szkoda...ale i tak wystarczy że doloże troszke kaski do tych moich 600zł i już będe miał na cymke;)

Edited by piorun65
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...