Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm.039c firefox nie chce wejsc pod pokrywe


Recommended Posts

elo elo

zamówilem cm.039c i baterie FIREFOX 9,6V 1500mAh. Wczoraj naładowałem sobie ta baterie a następnie postanowiłem ją zamontować do karabinka. Niestety bateria jest za długa i pokrywa sie nie zamyka. Czytałem na forum ze trzeba zdemontowac pokrywę geraboxa i kable zamontować od strony kolby i wtedy będzie działać. Lecz troche się boje kombinować przy nowej replice więc Prosze o wytłumaczenie mi jak to zrobić i czy to jest PEWNIAK ze NA 100% będzie działać. A jak nie to będe musiał oddać ten akumulator do sklepu.

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

elo elo

zamówilem cm.039c i baterie FIREFOX 9,6V 1500mAh. Wczoraj naładowałem sobie ta baterie a następnie postanowiłem ją zamontować do karabinka. Niestety bateria jest za długa i pokrywa sie nie zamyka. Czytałem na forum ze trzeba zdemontowac pokrywę geraboxa i kable zamontować od strony kolby i wtedy będzie działać. Lecz troche się boje kombinować przy nowej replice więc Prosze o wytłumaczenie mi jak to zrobić i czy to jest PEWNIAK ze NA 100% będzie działać. A jak nie to będe musiał oddać ten akumulator do sklepu.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

 

Nie prościej zrobić albo kupić przedłużkę kabla Tamyia mały wtyk, Tamyia małe gniazdo? Prawie w każdym modelarskim sklepie to kupisz.

Edited by chris15939
Link to post
Share on other sites

Chris to Ci powiem ze raczej nie zmieści batki i kabli w podstawie muszki aby kable wchodziły głębiej w komorę gazową.Chyba ze da bardzo cienkie kable w cienkiej izolacji ale tu ma zaś straty na kablach.

 

LEJTO Musisz zmierzyć czy kable z pakietem się zmieszczą. Jak pakiet nie wchodzi głęboko w podstawę szczerbinki i dalej w komorę gazowa to odcinasz wtyczkę sztukujesz dłuższe kable i może upchniesz pakiet z 8 ogniw.

Link to post
Share on other sites

Pod te Cymy pod dekiel wchodzi tylko bateria posiadająca 7 ogniw czyli jakiś tam 8,4v

 

 

"Tylko 7 ogniw " jak nie robisz modyfikacji.Pod dekiel spokojnie wejdzie Ci stick 9,6V 1,5A oraz długa 2Ah jak również lipo 1,6Ah 20C FF jak i mosfet sie zamontuje nad GB. Ale trzeba trochę pracy w to włożyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...