Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak rozłożyć maga Hi-capa do G608 JG


Recommended Posts

Potrzebuję pomocy

 

Oryginalny mag Hi-cap od JG G608

 

Zaciął mi się mag. Prawdopodobnie jest w środku garść piachu. Sprężyna napięta do końca. Trzeszczy podczas napinania. Zwolnienie ząbka przy wylocie niczym nie skutkuje. Odkręciłem tą śrubkę na spodzie ale nie mogę tego zdjąć (wysunąć).

 

Proszę o pilną pomoc.

Link to post
Share on other sites

Wkład magazynka wychodzi do góry, nie musisz wysuwać stopki. Jednakże istnieje szansa, że gdzieś przyblokowały się kulki/piach i wysuwanie coś połamie. Musisz próbować, z wyczuciem. I staraj się nie wciskać za mocno pokrętła bo z tego, co pamiętam nie jest zbyt trwałe.

Edited by pzn
Link to post
Share on other sites

Jeśli w środku jest piach to możliwe, że dlatego wkład się zaklinował. Ja bym spróbował prysnąć jakimś smarem albo nawet go po prostu przepłukał pod wodą, bo i tak będziesz musiał go potem rozebrać na części pierwsze i wyczyścić. Stopki nie musisz ruszać, wkład wyciąga się do góry.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje wam za rady.

 

Pomogło

 

wysunąłem z wyczuciem wkład do góry, wysypała się łyzka stołowa piasku. Pokręciłem zębatką i wszystki piasek się wykruszył. nasmarowałem i wszystko działa jak nowe.

 

Wogóle nie wiedziałem że magazynek ma takowy wkład, myślałem że wszystko jest naokoło sklejone i będe musiał go rozbić.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Pozdro dla Was.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...