Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Soul reaper

Użytkownik
 • Content Count

  334
 • Joined

 • Last visited

 1. Ktoś może wie co się dzieje ze sklepem? Złożyłem zamówienie mniej więcej miesiąc temu i od tamtego czasu nie udało mi się z nimi w żaden sposób skontaktować a od paru dni nie działa strona internetowa. Padli kompletnie?
 2. Soul reaper

  G36 [JG]

  Ale zostają po nich dziury. Po muszcze nie widać, po szczerbince tak, to w końcu spory kloc.
 3. Chwyty są wymienne, ale nie lepiej po prostu zdjąć tłumik dźwięku jak planujesz i tak zostawienie lufy długości stocka w wersji k?
 4. Stały hop up się sprawuje całkiem dobrze, ja strzelam G&G 0,25g, 0,2 nosiło w niebo (nie pamiętam już jakiej firmy). Awarii przez mniej więcej rok użytkowania nie uświadczyłem, chociaż aż tak pancerna nie jest - kupiłem używkę z pękniętym zamkiem, mniej więcej na linii szczerbinka - selektor. Tylko trzeba się liczyć z tym, że jeżeli zużyjesz/zniszczysz gumkę hop-up (a właściwie element, który podkręca kulki, gumka jest dwuczęściowa) to pozostanie jedynie wycięcie elementu podkręcającego z normalnej gumki (jak zrobisz niedokładnie to nie będzie szczelnie).
 5. Ja miałem w 1911 taki problem, winna była ułamana część dyszy podająca kulki do komory. Zdejmij zamek i obejrzyj dyszę.
 6. Że co? Jakie rozszyfrowany? CTCSS to takie samo szyfrowanie jak napisanie na kopercie adresu odbiorcy i oczekiwanie, że nikt, kto będzie miał ją w rękach jej nie otworzy. Ustawienie tonu CTCSS u nadawcy znaczy tyle, że jego radio "dokleja" do transmisji odpowiedni ton (nie szyfruje wiadomości, dodaje go) i wysyła taką wiadomość "na cały kanał". Ustawienie jakiegokolwiek kodu CTCSS u odbiorcy powoduje, że do jego radia docierają wszystkie transmisje z danego kanału, ale radio ignoruje te, które nie mają właściwego tonu. Ktoś z ustawionym "czystym" kanałem (bez żadnych kodów CTCSS czy DC
 7. Tego chyba nikt nie wie. :) Też mam jeden magazynek kjw i znalazłem w nim kawałek kartonu. Jakoś ciężko mi wpaść na pomysł po co on tam może być.
 8. Jak założysz na wkręt to i tak nie będzie się dobrze trzymać - w tych uchwytach jest miejsce na jeden, a to znaczy, że stopka magazynka będzie się kręcić. Po prostu w normalnych magach do m4 stopka jest wsuwana w magazynek, a w pmagach nasuwana na magazynek. Kiedyś szukałem i znalazłem tylko coś takiego: http://shop.ehobbyas...dark-earth.html ale nie widziałem tego nigdy dostępnego (szukałem w kilku sklepach co jakiś czas). Poza tym nic więcej widziałem. No i do 416 to emagi są ;)
 9. Na jakiej zasadzie się w sumie te plastikowe trzymają? Bo mam materiałowe i one są po prostu na rzep, a te z tworzywa? Wciskasz i liczysz, że wyciągniesz magazynek a nie całą wkładkę?
 10. Naprawdę ktoś traktuje fakt jako źródło wiarygodnych informacji? Jedyne "naukowe" źródła w tym artykule to nieśmiertelni amerykańscy naukowcy, którzy potwierdzają wszystko, co ciekawe nigdy nie występując z nazwiska czy instytucji, oraz Pan profesor, którego zacytowano jedno, wyrwane z kontekstu zdanie. Jeżeli chodzi o naukową wartość tego artykułu to powiedziałbym, że w okolicach 0%. Deet oczywiście jest toksyczny, więc nie polecam wypijania zawartości buteleczki ze środkiem przeciwko komarom, ale jeśli ktoś stouje go zgodnie z przeznaczeniem, a zwłaszcza okazjonalnie, to nie ma się czego
 11. Nagoya japońska? Może z diamondem pomyliłeś?
 12. To loki I albo II, SF ma 8 komórek z przodu (mam tą kamizelkę). 3 magazynki można umieść w ładownicy w zintegrowanej kieszeni, chociaż z panelem organizacyjnym będzie to pewnie średnio wygodne (czasami noszę tak magi, ale nie mam nic zamontowane powyżej). Tak właściwie to dlaczego koniecznie kwadraty?
 13. Tak w kwestii gumki hop-up: kopia systemu tm, gdzie jest stały hop up, gumka "dzieli się" na dwie części - jedną obejmującą lufę i drugą, która zawiera w zasadzie tylko element podkręcający kulki i odpowiadający fragment kołnierza.
 14. Można zasłonić, można wymienić, ta płytka nie jest zamocowana na stałe (przynajmniej w 553, którego teraz mam), tylko, że jest malutka. Nie będę teraz celownika rozkładać, ale powiedziałbym, że ta płytka ma na oko wymiary koło 0,5 cm x 0,5 cm, a dziurki odpowiadające kropkom mają średnicę cienkiej igły, szpilka już jest za gruba. No i trzeba uważać na kabelki, ale to najmniejszy problem.
 15. c300/c900 wyglądają dziwnym trafem dokładnie jak ultrafire c8, która stoi na moim biurku. Obstawiam, że wychodzą z tej samej, chińskiej fabryki, więc możesz spokojnie poczytać recenzje ultrafire c8 (z diodą xm-l t6 to c900, z q5 to c300), a tych powinno trochę być. Należy się spodziewać chińskiego wykonania - u mnie na przykład gwint na, który nakręca się koronę (jeżeli można to tak nazwać) jest trochę krzywo nacięty (ale tego się zbyt często nie odkręca, ja musiałem wymienić szybkę). U znajomego, który ma inną, chińską latarkę po jakimś czasie włącznik się "zużył" i tryby przeskakiwały pr
×
×
 • Create New...