Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobry elektryk do 1000zł


Recommended Posts

-Są jeszcze Emki CA lub wspomniane KWA za 1000zł.(repliki z wyższej półki- świetne wykonanie ale nie masz w zestawie nic poza wyciorem, repliką i magazynkiem więc musisz doskładać na aku i ładowarkę)

-Ak wyłącznie CYMY (seria 0.40+).( z opisów wynika, że niezawodny ale nadal chińczyk- loteria może trafisz dobry lub nie)

-Mp5 CA ?(podobno również nie do zajechania- niech inni się wypowiedzą ja nie wiem)

Zależy co się Tobie podoba wybór masz duży:

-kupując Cymę masz resztę na aku i ładowarkę

-kupując inne wspomniane musisz jeszcze dozbierać

Link to post
Share on other sites

Mogę się wypowiedzieć odnośnie mp5 CA

TLF bardzo mocno świeci. Stała kolba jest podatna na złamania. Mój egzemplarz nie był nowy, znajomy go wypożyczał komercji przez ponad rok, wiadomo jak ludzie traktują nie swoje zabawki. Ja odkupiłem je od niego i tyrałem prawie 2 lata. Gdyby nie to że sprężynka ze spustu wpadła w zębatki i je zmieliła strzelał by zapewne bez awarii. Wymieniłem się replikami z pierwszym właścicielem i w tym czasie mp5 strzelała jak nowa xD

Link to post
Share on other sites

Woooow!

 

Panowie nie spodziewałem się takiego odzewu:-) Co do tej CM048m 485 średnio nie obrażając nikogo średnio jestem przekonany bo wyglądem przypomina AK 47 wolałbym coś bardziej nowoczesnego:-) Azot174 poleca mi KWA i powiem, że fajnie wyglądają te repliki, szczególnie ten Defender http://taktyczny.com/asg,659,karabin_szturmowy_defender_16_aeg_pl_lmt_kwa.html chociaż budżet przekroczy:-) Z tymi akumulatorami to jak wygląda sprawa z czasem pracy na takiej bateryjce 1400mAh?Wiem tez że dużo zależy czy jest Blow Back i inne bajery?

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz się trochę odróżniać na polu to zerknij sobie jeszcze na któregoś SIGa 551/552. Jest teraz promocja na ICSy za niecałe 900pln. ( http://redberet.pl/c/38/sig-repliki-elektryczne-repliki-asg.html ) Tyle że trzeba jeszcze batkę jakąś dokupić ale przy odrobinie poszukiwań na pewno zamkniesz się w cenie.

Niestety w cenę indywidualności wliczony jest drobny kłopot z dostępnością magazynków ( są w ofercie kilku znanych sklepów ale nie zawsze mają na stanie ).

 

Pozdro.

 

ps. Reckę 551-ki znajdziesz w dziale testy, a obszerny opis 552-ki w magazynie opforce ( http://www.opforcemagazine.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=&id=&Itemid=414&lang=pl )

Link to post
Share on other sites

To jest ostatnia sztuk, pewnie dlatego taka niska cena. Po za tym jak było już wcześniej wspomniane. Wystarczy pokazać ten link gunfierowi, oni przecież mają akcję "przebijamy wszystkie ceny" (czy jakoś tak) i mamy jeszcze taniej tą replikę.

Wysłałem do gun-fire e-maila i dali mi cm.048m za 450 zł :icon_biggrin:

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

I ciesz się rozwalonym szkieletem przez aluminiową głowicę tłoka, marnym wykonaniem zewnętrznym i słabymi bebechami. SEY!

 

Ja bym kupił, już tą waszą cymę 0.48, DOBRĄ batkę np. Sanyo i ładowarkę porządną.

Albo Emkę DF ok 900zł kosztują i to 1 klasa, lipo ready, tylko głowcę tłoka, batkę i ładowarkę trzeba dokupić parę stówek przeżyjesz!

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...