Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z CM.028s


Recommended Posts

Witam. Mam problem z moim kałachem. Kałach strzelał normalnie, ale okablowanie słabo łączyło wiec postanowiłem je zmienić. Wymieniłem kable wszystko niby ok. Pojechałem się postrzelać a tu zoonk. kulki się blokują (tak jakby w komorze HU albo lufie), a nieraz wylatują ale na słabszą odległość niż kiedyś. No to na respie postanowiłem rozebrać szybko kałacha. Wyczyściłem komorę, lufę i złożyłem. kulki już się nie blokowały ale zasięg nadal był słaby w porównaniu do wcześniejszych osiągów. Po strzelance w domu postanowiłem rozebrać GB ponieważ myślałem ze może uszczelnienie gdzieś poszło na głowicy tłoka albo cylindra no ale okazało się wszystko OK. No to poskładałem GB i zauważyłem ze dysza jest lekko wykrzywiona do góry , tak jakby popychacz był gdzieś wygięty i kierował ją do góry. No ale złożyłem wszystko. Podpinam magazynek strzelam a tu zoonk. kulki nie wylatują, tylko przy serii około 10 strzałów wylatują jakieś 2 metry za lufę. wyciągnąłem magazynek by zobaczyć czy dysza sie porusza przy strzale no i wszystko działa tak jak powinno, a kulki nie wylatują ;/ Co się mogło stać? czy to może wina tego ze dysza była skrzywiona do góry czy to wina komory?? HELP :(

Link to post
Share on other sites

nie nic nie jest peknięte wszystko jak nowe tylko dysza wykrzywiona jest lekko do góry tak jakby popychacz był wygięty i ją ciągną do góry.

 

Przyglądałeś się dyszy na suchym strzale zerkając przez otwór od magazynka w komorze hopup czy cala się cofa i wysuwa do końca? Nie założyłeś przypadkiem odwrotnie cylindra?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...