Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK 416 AGM Tuning


Recommended Posts

Witam !!!

Posiadam replikę karabinu Hk416 od firmy AGM. Mam kilka pytan dotyczących częsci wewnętrznych tej repliki.

 

Otóż posiadam Sprężynę m120 (stockową) i zauwazylem juz znaczny spadek zasiegu repliki od stanu nowosci. Chciałbym ją wymienić. Posiadam wymienione

zebatki na JG 3gen , BU CA do m4, reszta stokc.

 

I tu moje pytanie czy mógłbym wsadzić tam bez obawy Sp130 od Guardera ?

 

 

Za jakis czas ( w czasie wakacji) przymierzam się kupić precke i tłumik oraz FTK Guardera do m16 M150 i pytanie czy szkielet to pociągnie ?

Jezeli nie to jaki polecacie ?

Czy elementa na 9mm łożyskach byłby dobry ? W opisach zamieszczone sa informacje ze jest to jeden z najmocniejszy gearboxow.

 

Kolega posiada ak cm0.28 i pyta jaką sprężynę mógłby tam wsadzić na max , tak żeby nic nie pierdykło na auto.

To samo pytanie do ak cm.042 jaka na maxa wytrzyma ? i czy m130 bezproblemowo bedzie dzialać?

 

To tyle, czekam na odpowiedzi na każde z moich pytan.

Edited by sidor95
Link to post
Share on other sites

Witam !!!

Posiadam replikę karabinu Hk416 od firmy AGM. Mam kilka pytan dotyczących częsci wewnętrznych tej repliki.

 

Otóż posiadam Sprężynę m120 (stockową) i zauwazylem juz znaczny spadek zasiegu repliki od stanu nowosci. Chciałbym ją wymienić. Posiadam wymienione

zebatki na JG 3gen , BU CA do m4, reszta stokc.

 

I tu moje pytanie czy mógłbym wsadzić tam bez obawy Sp130 od Guardera ?

 

 

Za jakis czas ( w czasie wakacji) przymierzam się kupić precke i tłumik oraz FTK Guardera do m16 M150 i pytanie czy szkielet to pociągnie ?

Jezeli nie to jaki polecacie ?

Czy elementa na 9mm łożyskach byłby dobry ? W opisach zamieszczone sa informacje ze jest to jeden z najmocniejszy gearboxow.

 

Kolega posiada ak cm0.28 i pyta jaką sprężynę mógłby tam wsadzić na max , tak żeby nic nie pierdykło na auto.

To samo pytanie do ak cm.042 jaka na maxa wytrzyma ? i czy m130 bezproblemowo bedzie dzialać?

 

To tyle, czekam na odpowiedzi na każde z moich pytan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcecie się w terminatorów bawić???Mam super mocną replikę,bójcie się tak? :bialaflaga:

PS.Więcej fps,większa odpowiedzialność.

Link to post
Share on other sites

Do cm.028 bałbym się m120 wsadzić.

 

Przy takim tuningu szkielet nie wytrzyma.

 

Masz 15 lat. Na kij Ci 500 fps? Zacznij od wymiany lufy, okablowania, dołóż mosfet i kup lepszy akumulator.

 

Ba, ja bym nie inwestował w replikę za 500 zł. Z reguły, podstawą do tuningu jest dobra baza.

Link to post
Share on other sites

Pozatym, jesteś nowy po co Ci tunningowana replika? Myślisz, że będziesz lepszy jak będziesz miał więcej fps? BŁĄD, pokaleczysz kolegów tylko, bo nie masz wyczucia odległości i za miękki spust. Uwierz mi, znam wielu młodych/ nowych i do dziś mi jeszcze ślady po 400fps i budynkach zostały. No i co wy z tymi ps'ami? Jak nie RPS to FPS, ludzie, jak replika nie ma pincet fps to już nie jest repliką? Ja mam 290-310fps nie dużego rofa i styka, na las, budynki i urban.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Do cm.028 bałbym się m120 wsadzić.Przy takim tuningu szkielet nie wytrzyma.Masz 15 lat. Na kij Ci 500 fps? Zacznij od wymiany lufy, okablowania, dołóż mosfet i kup lepszy akumulator.Ba, ja bym nie inwestował w replikę za 500 zł. Z reguły, podstawą do tuningu jest dobra baza.

Okablowanie , mosfet , aku juz wymienilem . I nie chodzi to o jakiegos "terminatora". Strzelamy się na bardzo dużych odległościach i śmiało mogę powiedzieć ze nikt z nas nie strzela z odległości conajmniej 20m . Gramy w lesie.

Co do sprezyn nie chodzi mi o jak najmocniejszą ... tylko jaką wytrzyma najwięcej , bo nie chcem uszkodzić gearboxa , wstawiając np m120 do cm 0.28.

 

Co do HK ,sp 150 byłaby tylko do testow , nie potrzba mi az tak silnej sprężyny chciałem tam wsadzić 130.

Tyle wyjaśnienia .

 

A teraz ponawiam pytanie czy sp130 mogłbym w moje hk włożyć?

 

Marines o jaka baze ci chodzi ? Przecież prawie cały gearbox byłby od guardera.

Co do lufy, 590mm jakbym ukrył w tłumiku i przedłużce nie wpadałaby w drgania jakies ?

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz już to tuningować, to wstaw nową komorę, preckę, gumkę, kabelki, silnik jakiś Elementa/SHS może być, do tego Bore Up i spring 120 Guardera. Jak dasz komuś do złożenia (osobie ogarniętej w tym) to wyjdzie ładny potworek z tego.

Link to post
Share on other sites

Posiadam okablowanie niskooporowe , mosfet , komore CA , borka tez. Sam wszystko składałem i montowałem .

 

Co do precki to ponawiam pytanie czy jezeli wsadziłbym systemę 590mm to nie wpadałaby w drgania w przedłużce i tłumiku ?

 

Co do silnika to zastanawiałem się nad Elementem UT , ale narazie zostaje przy stocku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...