Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze


Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad zmianą repliki. Aktualnie posiadam CYME cm.028 a myślę nad tym replikami:

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_gbb_karabiny/g16a_cqb_r_gas_blow_back_gun-black_well-2668.html

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=2308&name=G&G_-_GR16_R4_-_Eco._Version

 

Co moglibyście powiedzieć o przedstawionych replikach? Którą wybrać? Czy ewentualnie myśleć nad czymś kompletnie innym? Macie jakieś propozycje?

 

Pozdrawiam

Vafel

Link to post
Share on other sites

Skłaniałbym się ku elektrykowi ale oferta od krakmana z GBB mnie też zainteresowała. Wydaje mi się, że elektryk byłby mniej awaryjny (chyba, że się mylę).

Co sądzicie o o tej eMce od G&G? Jako o podstawie pod późniejszy (ewentualny) tuning.

Czy może polecalibyście Well'a z GBB?

Link to post
Share on other sites

O wellu się nie wypowiem bo zwyczajnie na oczy nie widziałem. G&G które podałeś to eco version z plastikowym body. Sam skłaniałbym się ku elektrykowi, bo jest tańszy w eksploatacji i nie wymaga takiej troski. Jeśli masz pieniądze - dozbieraj do "pełnej wersji" G&G- z metalowym body. Pamiętaj oczywiście o konieczności zakupienia baterii i ładowarki.

Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z eksploatacją replik z GBB? Jak to jest ze zużyciem gazu? Na ile mniej więcej wystarcza taka litrowa butla greengas'u?

 

Zależy od repliki, ale to nie jest tania rzecz. Gaziaki są naprawdę drogie w utrzymaniu, nawet częste strzelanie z gazowej klamy boli kieszeń, a co dopiero z głównej... No i gaziaki typu AGM/Well to nie gaziaki. ;)

 

 

Jak mówisz że chcesz za miesiąc kupić metalowe body to doskładaj do M4A1 G&P a jeśli AK to cymy 048

 

+200 zł na baterię i ładowarkę. Poza tym sam masz tę replikę chyba miesiąc dopiero, no nie? Ale zgadzam się, że replika G&P to dobry pomysł, gdy ma się duży fundusz. Tylko czy warto wydać ponad tysiąc zł na początek, gdy nie ma się pojęcia, jak spodoba się nam ten sport?

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Powiem, że zacząłem interesować się asg jakieś pół roku temu więc o to, że replika będzie potem leżała w kartonie bym się nie martwił. Teraz chce zacząć rozwijać się w tym hobby. Nie znam się aż tak żeby inwestować bez zasięgnięcia opinii ludzi bardziej doświadczonych. I chyba zrobię tak jak radzili mi andyss1995 i Kedaros.

Wydaje mi się to najlepsze rozwiązanie. Macie jeszcze jakieś propozycje co do konkretnych replik albo producentów?

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz dobrą emkę za około tyśka to w grę wchodzi jeszcze KWA. Generalnie plasticzane ekonomiczne wersje lepiej sobie odpuścić, doskładać "kaśkę" i kupić raz na długi czas :).

Co zaś się tyczy gazówek to przygotuj się na wydatki, wydatki i więcej wydatków na gaz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...