Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LMT Defender 4 SIR vs MASADA - Licensed Tan vs SIG SG 552 Commando


Recommended Posts

Bubczak weź emigruj z tymi swoimi linkami do Twojej aukcji. Dziś konto założyłeś i tylko linki wysyłasz do Twojej aukcji.

 

Wracając do tematu, chyba najlepszym wyborem będzie LMT z pośród tych replik. Zależy kiedy chcesz kupić, w przeciągu dwóch tygodni mam nadzieje że dojdzie dostawa z KWA USA(nie polecam pre-order na casg).

 

Pozdrawiam

 

 

Poszukaj na taktyczny.com i casg. Na zbrojowni ta emka szybko dostępna nie będzie. Na taktycznym jest już dostawa na casg ma być niedługo.

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Bubczak weź emigruj z tymi swoimi linkami do Twojej aukcji. Dziś konto założyłeś i tylko linki wysyłasz do Twojej aukcji.

 

Wracając do tematu, chyba najlepszym wyborem będzie LMT z pośród tych replik. Zależy kiedy chcesz kupić, w przeciągu dwóch tygodni mam nadzieje że dojdzie dostawa z KWA USA(nie polecam pre-order na casg).

 

Pozdrawiam

 

 

Poszukaj na taktyczny.com i casg. Na zbrojowni ta emka szybko dostępna nie będzie. Na taktycznym jest już dostawa na casg ma być niedługo.

 

Harasim, z jednej strony nie polecasz preordera na casg (tak wiem o co chodzi, czytałem o Twoich przygodach na forum w temacie o M4 KWA) a z drugiej strony piszesz o tym że repliki będą wkrótce tam dostępne. Gdy ostatnio dzwoniłem do Kojotów to powiedziano mi że zasadniczo repliki KWA dostępne są tylko w preorderze. A może się mylę? Tak bajdełej :wink: myślę że wiele osób chciałoby zobaczyć, wziąć do ręki replikę która kosztuje 1,5 k przed zakupem, pomogłoby to im (i mnie również) podjąć decyzję o zakupie. Rozumiem też sklep, który sprowadza tylko zamówione sztuki, więc wszystko im schodzi, ryzyka żadnego w tym nie ma, a jeszcze przez powiedzmy średnio 3 tygodnie obracają pieniążkami, dodatkowo na tym zarabiając.

Link to post
Share on other sites

Ja bym odpuścił Siga-magazynki nie są "przechodnie" z innymi replikami (no, chyba że z innym Sigiem) z tego co się orientuję, tak więc w kryzysowej sytuacji jest mała szansa, że Ci ktoś maga pożyczy :(.

Link to post
Share on other sites

Bez przesady, jak ktoś ma czas i jest cierpliwy, to spokojnie wytrzyma te dwa tygodnie czy miesiąc. Ja KWA zamówiłem w tym samym pre-ordzerze co harasim i prawdopodobnie emkę będę miał w tym tygodniu.

 

Choć wiadomo, jak się ściąga z taiwanu i ameryki co miesiąc repliki, to zawsze opóźnienia będą.

 

@Bubczak - obecnie firma a&k, czyli p&j stoi na dobrym poziomie, podobnie jak cymki ak, które są doskonałym dowodem na to, że chińska technologia idzie w przód.

Link to post
Share on other sites

Harasim, z jednej strony nie polecasz preordera na casg (tak wiem o co chodzi, czytałem o Twoich przygodach na forum w temacie o M4 KWA) a z drugiej strony piszesz o tym że repliki będą wkrótce tam dostępne. Gdy ostatnio dzwoniłem do Kojotów to powiedziano mi że zasadniczo repliki KWA dostępne są tylko w preorderze. A może się mylę? Tak bajdełej :wink: myślę że wiele osób chciałoby zobaczyć, wziąć do ręki replikę która kosztuje 1,5 k przed zakupem, pomogłoby to im (i mnie również) podjąć decyzję o zakupie. Rozumiem też sklep, który sprowadza tylko zamówione sztuki, więc wszystko im schodzi, ryzyka żadnego w tym nie ma, a jeszcze przez powiedzmy średnio 3 tygodnie obracają pieniążkami, dodatkowo na tym zarabiając.

Przyznam szczerze że nie wiedziałem że tylko pre-ordery casg organizuje, ale skoro tak twierdzisz.

 

Wracając do tematu: Jak chcesz czekać to KWA USA a jak w tej samej cenie chcesz mieć ris i replikę od ręki to LMT/KWA. Na forum był poruszany temat które repliki są lepsze (KWA pod logiem USA czy KWA pod logiem LMT), sprawdź w dziale pierwsza klasa.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

No patrzyłem na forum i ludzie piszą, że jedyną KWA z USA w Polsce dostaniemy w CASG, a tam tej repliki nie ma. Tak więc zamawiając na zbrojowni mogę miećszanse na wadliwą czy jak? ( chodzi mi właśnie o taki model M4, ponieważ starsze wersje już miałem(po pare razy) więc teraz chcę zrobić krok w przód. Warto?

 

Memonic1: Ja na lipo i tak sięnie nastawiam bo moim zdaniem są cholernie awaryjne. Sr po spalonych przewodach w Tarze wole z nich już nie korzystać :/

Edited by Harry-ex
Link to post
Share on other sites

Instrukcja to RWD sklepu w razie uszkodzenia pakietu itp. podczas użytkowania.

Najlepszą metodą dobrania akumulatora jest wzięcie repliki do sklepu modelarskiego i dopasowanie akumulatora do wielkości komory baterii.

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Tak jestem szczęśliwym posiadaczem tej repliki, ma wzmocniony gearbox, nową dzieloną komorę i nową gumkę, bardzo dobrą lufę fabryczną. Jest parę wad wykonany z tworzywa SIR, tylko szyny RIS są metalowe po pewnym czasie mamy luzy co jakiś czas trzeba dokręcać wszystkie śruby lub zastosować Loctite i minimalny luz boczny kolby. Miałem tylko jedną poważną awarię spowodowaną za dużą szybkostrzelnością na pakiecie lipo 11.1v zmieliło zębatkę silnikową. Po wymianie na taką samą fabryczną i zmianie pakietu na 7.4v replika strzela bardzo cicho i przyjemnie, zasięg w okolicach 50m przy stabilnych 395 fps. Po porównaniu z repliką II gen.różnicą są tylko łożyska 8 mm zamiast 9mm. Do tej pory wystrzeliłem bezproblemowo około 9000 kulek.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW.

 

Ps. Jeszcze zerwane ucho w bączku do pasa nośnego, wkręcanym w RIS wykonano je z szajsmetalu, a nie ze stali :bialaflaga:

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Tak jestem szczęśliwym posiadaczem tej repliki, ma wzmocniony gearbox, nową dzieloną komorę i nową gumkę, bardzo dobrą lufę fabryczną. Jest parę wad wykonany z tworzywa SIR, tylko szyny RIS są metalowe po pewnym czasie mamy luzy co jakiś czas trzeba dokręcać wszystkie śruby lub zastosować Loctite i minimalny luz boczny kolby. Miałem tylko jedną poważną awarię spowodowaną za dużą szybkostrzelnością na pakiecie lipo 11.1v zmieliło zębatkę silnikową. Po wymianie na taką samą fabryczną i zmianie pakietu na 7.4v replika strzela bardzo cicho i przyjemnie, zasięg w okolicach 50m przy stabilnych 395 fps. Po porównaniu z repliką II gen.różnicą są tylko łożyska 8 mm zamiast 9mm. Do tej pory wystrzeliłem bezproblemowo około 9000 kulek.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW.

 

Ps. Jeszcze zerwane ucho w bączku do pasa nośnego, wkręcanym w RIS wykonano je z szajsmetalu, a nie ze stali :bialaflaga:

 

Czyli widzę, że nie ma poważnych problemów z gearem. Dzięki za info z tym li-po:D

 

PS: A co do li-po czy naprawdę są one tak awaryjne?? Często mam warunki ulewne więc boje się o zwarcie :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...