Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka kamizelka do munduru Niemieckiego lub Polskiego?


Recommended Posts

I odpuść sobie ten mil-tecowski shit z allegro - tragicznie wygląda na zdjęciach a co dopiero w realu.

 

Mam, chwale sobie. Tylko ladownice z zestawu do wymiany od zaraz. Nie kazdego stac odrazu na kupowanie koszernych CIRASow i innych hamburgerow. Miales kiedys tego reactora przez dluzej niz 2 minuty? Bo cos mi sie wydaje ze 80% zlych komentarzy na temat tej kamizelki powinna sie zaczynac od "Kolega kolegi ja ma i mowi ze jest zla". Inna sprawa to Patten 83, ona rzeczywiscie jest zla. Tak, mialem, przymierzalem. Choc moj znajomy sobie ja chwali.

 

Pozdrawiam, G^.

Link to post
Share on other sites

Chcesz coś taniego i dobrego to po co się pakować w kamizelkę, sam na początku kupiłem jakis chiński badziew który się nosić nie dało... Lepiej zainwestuj w tani i dobry niemiecki pięciopak S95, jest i wygodny i da się go dobrzze rozbudować, z czasem można nawet dokupić takie coś ze zwiększoną ilością paneli do montażu ładownic. :wink: Co do niemieckich kamizelek to np takiego mehlera nie jest teraz już raczej trudno dostać. Taką kamizelkę KSK czy IdZ też, tyle ze trzeba ściągać z niemiec i w 200zł to się raczej nie zmieścisz. :wink:

Edited by CptInzMathias
Link to post
Share on other sites

Myślałem o tym `pięciopaku`... Właściwie Panowie to nie jstem z tych którzy na strzelankach są co 3 dni, a raczej z tych co sa dwa razy w miesiącu. Do tego na pierwszej liście moich hobby stoi motocross, tak więc kasy na ASG nie mam za dużo. Planuje w porządne oporządzenie zainwestowac po wakacjach dopiero, na koniec sezonu motocyklowego. To napiszę inaczej - podajcie jakieś konkrety do 150 zł (najlepiej z linkami). Może być nawet coś co jest dla profesjonalistów 'szitem' ;))

 

Pozdrawiam

Michał

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...