Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z hop-up King arms


Recommended Posts

Witam

 

Otworzyłem nowy temat bo nie mogłem nigdzie znaleśc rozwiązanie mojego problemu

Jakiś czas temu postanowiłem kupic nową gumkę hopsiup do mojej repliki(aks-74n boyi) , przeczytałem parę poradników obejrzałem na YT jakieś instruktarze kupiłem gumkę (king arms czerwona 60-tka) i zabrałem się za robotę .

Po założeniu postanowiłem przekonac się jak to "cudo" będzie teraz strzelac ........ i tu zaczął się dramat, kulka nie przechodziła przez gumkę hop up....., nie wiele się namyślając rozebrałem wszystko złożyłem znowu i to samo kulka się nie przeciskała ( czynnośc rozbierania i składania powtarzałem setki razy za każdym razem coś poprawiając np. wsadzając gumkę głębiej płycej , z dystanserem i bez niego wszystkie moje kombinacje alpejskie zawiodły .

Z pianą na ustach przeszukiwałem to forum , radziłem się wujka google i cioci Youtube .

Dzisiaj postanowiłem podejśc do tematu ponownie poświęciłem kolejne 3h na kombinacje aż w końcu delikatnie mówiąc szlag mnie trafił, bo kulka dalej klinowała się w gumce , i tu nasuwa się moje pytanie , co to może byc , bo mi już ręce opadły i mam ochotę tę gumkę wywalic przez okno i na nią nie patrzec , chyba że ktoś z forumowiczów wie w czym tkwi diabeł.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kumpel kupił tą samą gumkę do p90, jest ona dość twarda czyli raczej do mocniejszych replik, oczywiście problem ten sam kulka się zatrzymuje w gumce, moim zdaniem sprawe by tu załatwiła dłuższa dysza ścięta na końcach, żeby głębiej wepchnęła kulke przed wystrzałem, taniej będzie kupić inną gumkę.

 

Chociaż podobny problem miałem z chwaloną gumką systemy, kulki zacinały się w komorze, wymieniłem na fioletowego promyka i żadnych problemów. Wniosek mój jest jeden: nie każda gumka lubi każdą komorę

 

pozdrawiam

 

kostek

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Miałem podobny problem przy montażu czerwonych MadBulli, każdorazowo pomogła wymiana sprężynki dosyłacza.

Po tym zabiegu kulka powinna trafić na swoje miejsce, a i dysza będzie poprawnie dociśnięta do gumki.

Koszt kompletu sprężynek to jakieś 6-10 zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...