Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Już niedługo (piątek trzynastego maja) premiera dobrze zapowiadającego się shootera. Widać, że ktoś się porządnie przyłożył i ma na uwadze czego oczekują gracze. Najbardziej podoba mi się duża ilość możliwości kustomizacji broni i postaci. Mechanika poruszania się daje ciekawe efekty.

http://brinkthegame.com/

Grę na pewno kupuję, szczególnie, że cena jest poniżej 100zł.

Link to post
Share on other sites

Nic nie straciłeś. Steam sie jak zwykle zpierdzielił i aktywowano ja dopiero w nocy z 13 na 14. Pozatym ilość bugów powala na kolana, o ile zanikający dźwięk jest jeszcze znośny to dziś doznałem buga z niewidzialnymi przeciwnikami. Poprostu cały team wroga znikł choc strzelał nadal.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o multi czy singla?

Mam nadzieję, że to nie będzie tzw. "produkt śmieciowy", który ma pokazać, że tylko BF3 czy MW3 będą coś warte. Choć wcale bym się nie zdziwił gdyby potentaci zapłacili za zepsucie czegoś fajnego. Do czwartku jeszcze trochę czasu więc może jakiś patch wyjdzie jak bedę kupował.

Link to post
Share on other sites

W singlu działa wszystko w multi nie działa kupa rzeczy. A gra pojedyńcza jest....nudna, ot biegniesz wysadzasz/hakujesz/budujesz a potem starasz się przetrwać. I jeszcze AI jest tak tragicznie głupie że w misji polegającej na zhakowaniu pulpitu rakiety cała ekipa czekała aż inżynier podniesie mostek, mimo iż alternatywnych dróg dojścia było sporo. Poza tym nie masz co liczyć ze drużyna pomoże w wykonaniu zadania co najwyżej będą cię osłaniać. Jedyny wypadek gdy faktycznie cos robią to eskorta. Mi się i tak podoba. Grałem w BF Vietnam z botami bo dawało ucieche to i w to bedę grał. Co do patch to chyba juz 5 wyszło i cały czas wychodzą. Daje tej grze jeszcze miesiąc do momentu pełnego rozwoju.

Link to post
Share on other sites

Na razie udało mi się rozegrać kilka meczy, które jakoś się toczyły i zdobywanie kolejnych punktów scenariusza wychodziło. Ogólnie jednak to orka na ugorze i drużyna atakująca zwykle ma bardzo ciężko. Chyba za blisko resp przeciwnika w stosunku do celu atakujących.

No i najgorszą rzeczą są ściny. Nie są to lagi czy za słaba grafa. Po prostu bieganie postaci czuć jakby wciąż się potykała i całkowicie psuje to przyjemność z gry. Tak więc jak na razie gra wymaga spaczowania.

Link to post
Share on other sites

Magazynki bębnowe wymiatają bo da się je podłączyć także do SMG. A żeby je mieć wystarczy tylko zrobić drugie wyzwanie z eskortą. Dzisiaj przeszedłem kilka misji pod rząd i bez konieczności częstego przeładowywania robi się miazgę. Grałem medykiem, więc wciąż wszystkich w koło uzdrawiałem, a w zamian co jakiś czas ktoś mi dorzucał amunicję. No i chyba coś poprawili bo gra działa w miarę płynnie.

Link to post
Share on other sites

Dziala od skidrow ale z ichnim pachem.

Gralem - gra nie powala na singlu.

Customizacja tez jest taka ... malo uzyteczna i niewiele zmienia.

Ale spoko da sie pograc. Kupic raczej nie zamierzam.

 

No nie wiem mi nie działało. Może jestem jakiś tępy czy coś źle pokminiłem. Widziałem to u kolegi w ruchu i oprócz tego systemu ruchu rodem z Mirrors Edge to jest to taki kolejny, nieco kreskówkowy Quake. Może i jest w tym troche innowacyjności, ale nie na tyle by odciągnąć uwagę ludzi zapatrzonych w OMG-Pr0-elo Call of Duty czy Battlefielda. Ten shooterek pożyje krótko, i nawet DLC za free mu niewiele pomoże.

 

Nie mam nic do CoD czy BF. Sam czasem gram :cool: Szkoda tylko że obie serie nie idą naprzód.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...