Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zasięg, skupienie i powtarzalność strzału


Recommended Posts

Temat zasięgu replik przewalał się już od 2003 roku, gdzie WIT napisał iż nie jest on tak bardzo istotny w rozgrywkach airsoftowych stawiając głównie na zabawę płynącą z samej symulacji pola walki i spotkania się z kumplami. Według mnie zasięg i skupienie, powtarzalność strzału jest niesamowicie ważna i każdy do niej dąży uszczelniając system, dokładając preclufy i kupując kulki o idealnej średnicy.

 

Nie znalazłem konkretnego tematu poświęconemu tylko i wyłącznie rozważaniom ogólnym i porównania skupienia w stockowych replikach i tych krztynę porobionych.

 

Pytanie więc brzmi: Na jakiej maksymalnej odległości możecie osiągnąć skupienie o średnicy 15 cm, bądź istotną powtarzalność strzału dodatkowo interesuje mnie czym osiągnęliście taki wynik i jaki jest maksymalny zasięg repliki (i nie mam na myśli tutaj oddawania strzału pod kątem 45 stopni w celu uzyskania astronomicznych jak na airsoft wyników).

 

 

Pozdrawiam ! ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...