Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ładny i nietypowy SCAR


Recommended Posts

Cześć :)

 

Wahałam się długo, długo, długo, w końcu podjęłam decyzję o sprzedaży mojej najbardziej dopieszczonej gietki... A wszystko to dlatego, że nie mogę się dłużej oszukiwać - piaskowe SCARy są dla mnie prześliczne! Niestety, za moją gietkę nie wezmę pewnie nawet 2/3 tego, co zostało w nią wpakowne, więc nie stać mnie na VFC czy G&G. Pozostał Boyi :)

 

Widziałam, macałam - jest po prostu prześliczny! Ale do rzeczy - Co w Scarze Boyi nie jest takie, jak w ostrym? :) Chodzi mi o to, co musiałabym z zewnątrz zmienić na "dzień dobry" :) Jakie części są w nim delikatne?

 

Dwa, jeśli nie da się go małym nakładem finansowym upodobnić do prawdziwego - jakie nietypowe akcesoria do SCARa kojarzycie? :) Mam już tłumik w stylu takiego "wirka", myślałam nad chwytem pistoletowym w stylu PSG, ale nie wiem czy taki pasuje... :(

 

Przyznam szczerze, że jak każda moja replika, tak i SCAR nie będzie w żaden sposób katowany. Mycie i polerowanie przed i po strzelaniu, na jedno spotkanie wypluje on u mnie jakieś 100 kulek maksymalnie :) Stąd też - o co szczególnie trzeba w nim dbać? Na co uważać? :) Co mogłabym wymienić na starcie oprócz lufy (i dania AnRowi na teflonfixy, podkładkowania i tak dalej)? :)

 

I na sam koniec - czym różni się wersja H od L w air sofcie? Do L pasują magazynki M16, a do H m14? czy jest jeszcze jakaś różnica wpływająca na wybór? :)

 

Pozdrawiam!

Edited by Paulina
Link to post
Share on other sites

a) Nie chcesz SCAR'a BOYI'a. Kupa nie przeciętna. Pękające szkielety, gdzie CA nie pasuje, pasuje tylko BOYI.

b) H od L różni się konstrukcją w zależności od producenta. L operuje na magach stanagowych, czyli od M16 nie pasują, do H nie podejdą magi od M14.

c) Dozbieraj do VFC.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: To nie jest dział o replikach.Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...