Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

www.MilitarnaPolska.pl


Recommended Posts

Witam,

 

Wreszcie Jaworzno doczekało się pierwszego sklepu z militariami , ASG i Painballem.

Sklep odwiedziłem ,działa od 7 maja.

Na półkach można znaleść kilka replik z asortymentu Krakmanów.

Troszkę sprzętu , oporządzenia ale oni dopiero zaczynają.

Generalnie towar na zamówienie z oferty sklepu TaiwanGun.

 

...zobaczymy jak odpowiedzą na chęć współpracy z lokalnymi grupami ASG

 

Ja osobiście życze im powodzenia !

 

 

Colonel

 

Dowódca RAINBOW

Naczelny Wódź Konfederacji Południe

Edited by colonel
Link to post
Share on other sites

Miałem okazję być w tym sklepie razem z ludźmi z mojego teamu. W asortymencie znajdują się m.in. repliki Cymy, APS, WELL, AGM, szpej od ACM, produkty firmy Kolter (można zamówić z dostępnego w sklepie katalogu), ubrania Helikona. Dużo rzeczy można zamówić.

 

Obsługa bardzo miła, mniej więcej obeznana w temacie, otwarta na nowe pomysły i sugestie.

 

W sklepie dostępna jest amunicja zarówno do ASG jak i do wiatrówek. Mamy guardery i PJ'ty. Są różnorakie artykuły obronne - noże, gazy łzawiące, paralizatory (na zamówienie) i maczety.

 

Ogólnie rzecz biorąc tak jak już wspomniał Colonel, sklep dopiero się rozwija, ale ma szansę stać się głównym dostawcą "rozrywki" w regionie :)

 

Współpraca z grupami ASG jest bardzo dobra. Obecnie w planach jest stworzenie stowarzyszenia zrzeszającego maniaków z okolicy. Pod koniec miesiąca ma powstać komis i serwis replik więc zapowiada się ciekawie. Lokalizacja bardzo przyjemna, łatwo trafić z centrum Jaworzna.

 

Nic tylko życzyć powodzenia :)

 

Link do witryny sklepu: http://www.militarnapolska.pl/

Edited by Fudi
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ostatnio zamówiłem sobie glocka kjw z krakmana, nie spieszyło mi się więc czekałem na najbliższą dostawę ( dostawy są mniej więcej w połowie i na początku miesiąca ). Glock przyszedł, cena taka sama jak w krakmanie a że odbiór w jaw to taniej wyszło niż z przesyłką wyszło by z krakmana. Co do oferty sklepu to jak na początek jest wystarczająca, w zasadzie to cały kolter, taiwangun i helikon, więc jest dobrze ;). Dla sklepu +. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Właściciel bierze czynny udział w lokalnych spotkaniach jako sponsor a nawet organizator za co wielkie dzięki np. za łzy słońca :) Zawsze jak jest na spotkaniach to ma jakąś zapasową baterię czy jakieś kuleczki :)

 

Sam sklep jest niestety jeszcze ubogi ale powoli się zapełnia, ceny nie najgorsze i profesjonalna obsługa

Edited by MyN3
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...