Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Latający magazynek" Cymy :]


Recommended Posts

Witam, ostatnimi czasy stałem się posiadaczem RK-01 firmy Boyi. Wszystko było porządnie wykonane i ładnie dopasowane poza brązowo-pomarańczowym magazynkiem Hi-Cap. Więc następnego dnia dokupiłem czarny, metalowy magazynek Mid-Cap od Cymy, no i tutaj pojawia się problem, magazynek co prawda trzyma się, nawet przy pełnym magazynku jednak delikatne dotknięcie magazynka kończy się jego wypadnięciem. Czy jest jakiś sposób żeby magazynek lepiej się trzymał? Próbowałem kilkoma pewnymi prowizorycznymi metodami, jednak nie były zbyt skuteczne, ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić? :]

Link to post
Share on other sites

Ostatnio był taki temat i ktoś pisał, żeby w gnieździe magazynka podkleić mały kawałek pudełka po zapałkach. Lub coś takiego. Nie pamiętam dokładnie jak to się robiło, a nie mogę znaleźć tego tematu.

Link to post
Share on other sites

Niestety różnice wymiarów gniazd magów między Cymą a Boyiem powodują takie sytuacje. Podklejanie taśmą jest najlepsze (choć mało trwałe). Podklejanie czegoś w gnieżdzie że nie wepchniesz dedykowanego do repliki maga.

Biorąc pod uwagę że rolka CTI (czarna taśma zolacyjna ) kosztuje w okolicach 2,50 pln nie jest to rozwiązanie szczególnie drogie. A izolką airsoft stoi ;p.

 

 

PS

Im podczas klejenia lepiej naciągniesz taśmę tym będzie dłużej na magu siedziała.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...