Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Socom Gear


Recommended Posts

  • 1 month later...

Dołączam się do pytania konkretnie o repliki:

PWS M4 12"

 

-Tu ciekawie wypada cena oraz prec-lufa, nie wiem jak to body niby jakiś polimer ale czy to nie będzie trzeszczeć?

 

Noveske N4 10" RAS Open Top

 

-Tu cena na granicy moich zasobów ale full metal, elegancko się prezentuje, działający bolt catch, ciekawe tylko jaka lufa?

 

Zastanawia mnie jak z kompatybilnością magów do nich??

Jeśli G&G bebechy przypuszczam, że kultura pracy i itp oraz kłopoty jakie mogą wystąpić (odpukać) będą opisane w topicu m4 G&G?!

Rozumiem, że ktoś nie chce się chwalić ale czy np: ktoś organoleptycznie miał kontakt z tymi replikami, intryguje mnie dość to body w MK112?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z tego co znalazłem o tych replikach to bebechy są z VFC (jakoś nigdzie na necie nie ma wzmianki o G&G), jakoś nie jestem przekonany do łożysk ślizgowych jakie VFC stosuje w swoich GB, rozchodzi mi się tu o upgrade do 400-420 fps. Co do body PWS wyczytałem, że jest ładnie spasowane i nic nie trzeszczy. Przypuszczalnie będzie pasowało metal body z mad bull.

Link to post
Share on other sites

Znajomy ma tą giwerę - http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=5527&name=Socom_Gear_-_Daniel_Defense_M4_Carbine

W porównaniu do g&p - replika ma luzy na chwycie, kolbie oraz delikatny luz na body. Zarówno plastiki jak i korpus, lufa zew. świecą się, trochę jak w emkach boyi.

Czyi wygląda bardzo średnio jak na Mkę pierwszej klasy.

 

Na plus zasługuje fajna kultura pracy, dobre osiągi w stocku i masa dodatków do repliki (szczerbinki, muszki, 2 magi).

Edited by Pykus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...