Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Witam !

 

Zamierzam zakupic replike asg i chcialbym wysluchac rady weteranow na temat producentow i modeli polecanych

 

Tak wiec mam 1100zl na bron interesuje mnie karabin szturmowy a co do repliki nie mam jakichs specjalnych wymagan chcialbym full metal i dosc spory zasieg

reszta jest dowolna.

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Zamierzam zakupic replike asg i chcialbym wysluchac rady weteranow na temat producentow i modeli polecanych

 

Tak wiec mam 1100zl na bron interesuje mnie karabin szturmowy a co do repliki nie mam jakichs specjalnych wymagan chcialbym full metal i dosc spory zasieg

reszta jest dowolna.

 

M16 G&P/VFC/KWA lub ewentualnie ak74/47 cymy najnowszej generacji.

Troche mniejszy zasięg ma m14 match od CA lub g36 JG z wymienioną gumką.

Link to post
Share on other sites

wszelkiego rodzaju emki od g&p ( m16, m4a1). Nie kupuj vfc. Jak masz już 1100zł kup g&p najlepsze repliki jakie są na rynku

 

Pawelo co ty za głupoty pierdzielisz chłopak ma 1100zł a ty mu jg dobre :P

Edited by 4Fiter
Link to post
Share on other sites

Pewnie dlatego, że jest to pewna ewentualność pozwalająca wydać połowę mniej (na początek pieniądze się przydaja szczególnie na: ochronę oczu, nakolanniki, buty) chociaż z tego co obserwuję ludzie wolą cm003.

 

Najlepiej przejdź się do sklepu, na strzelankę czy gdzie się tam jeszcze da i pomacaj repliki. Według mnie bezsensu jest kupić np. aks i na pierwszej akcji żałować, że nie wybrało się m4 lub na odwrót.

Link to post
Share on other sites

4Filter, akurat VFC robi najlepsze na rynku repliki kałasznikowa, więc trafiłeś kulą w płot. A G36 JG z wymienioną gumką strzela często dłużej i lepiej niż wiele replik 1. klasy. Choć teraz jest ciekawa alternatywa G36 Cymy.

 

Betrayer - w tej cenie masz sporo opcji. Zastanów się, jaki klimat cię interesuje: amerykański, rusofilski, niemiecki, brytyjski, retro? Dobierz giwerę to munduru i stylizacji, żeby nie sprzedawać jej za 2 miesiące, gdy się okaże, że jesteś niekoszernie wyposażony.

Link to post
Share on other sites

Mundur kupuje Marpat Woodland a reszta sprzetu juz wybrana tylko najwazniejsze mi zostalo do wyboru- Karabin

 

 

btw.

 

http://www.taktyczny.com/asg,665,karabin_szturmowy_defender_4_carabine_aeg_pl_lmt_kwa.html

http://www.gunfire.pl/product-pol-1152191787-LR300.html

 

Co sądzicie o tych ?

 

KWA robi teraz bardzo dobre repliki, jedyna sprawa o którą trzeba się martwić to tłok.

Jeśli masz 1100zł to nie kupuj chińskiej emki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...